Slovenskí biatlonisti prepadli, stiahlil ich z trate

Slovenskí biatlonisti prepadli, stiahlil ich z trate

PJONGČANG / Švédski biatlonisti Peppe Femling, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson a Fredrik Lindström sa s náskokom 55,5 sekundy stali víťazmi piatkových pretekov štafiet mužov na 4x7,5 km na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu v Kórejskej republike. Slovákov Mateja Kazára, Tomáša Hasillu, Šimona Bartka a Martin Otčenáša stiahli rozhodcovia z trate na treťom úseku už pred celkovo šiestou streľbou z ôsmich.

Striebro získali Nóri Lars Helge Birkeland, Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö a Emil Hegle Svendsen a na bronzovej pozícii skončili Nemci Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer a Simon Schempp, ktorí zaostali o 2:07,1 min.


Preteky štafiet mužov na 4x7,5 km: 1. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson, Fredrik Lindström) 1:15:16,5 h (0+7), 2. Nórsko (Lars Helge Birkeland, Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö, Emil Hegle Svendsen) +55,5 s (1+12), 3. Nemecko (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Simon Schempp) +2:07,1 min (3+10), 4. Rakúsko (Tobias Eberhard, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger) +2:52,5 (2+11), 5. Francúzsko (Simon Desthieux, Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Antonin Guigonnat) +3:26,6 (3+12), 6. USA (Lowell Bailey, Sean Doherty, Tim Burke, Leif Nordgren) +3:50,2 (2+14), 7. Česko (Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup, Michal Krčmář) +4:07,1 (2+13), 8. Bielorusko (Anton Smolskij, Roman Jeletnov, Sergej Bočarnikov, Vladimir Čepelin) +4:49,5 (3+12),... 18. Slovensko (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Martin Otčenáš) - stiahnutí z trate po predstihnutí na treťom úseku pri streleckej bilancii 5+11

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:25 TOP STAR
12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:20 POLICAJTI V AKCII
11:35 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:50 Fakty a fikcie II.
13:50 Fórky, vtipky XXVII.
11:00 Spravodlivosť v krvi VII.
13:00 Dr. House V.
14:00 Stratené duše IV.
12:35 Albert pozná prírodu najlepšie
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Bratia Flubovci
12:25 Angelika
14:30 Velký draft
16:30 Půlnoc v Paříži