Stávkovanie na internete. Ázia praje korupcii...

Stávkovanie na internete. Ázia praje korupcii...

ŽILINA / Predstaviteľov stávkových kancelárií neprekvapuje, že má korupčná kauza okolo hráčov Dunajskej Stredy pôvod v Ázii. V týchto krajinách pre ne totiž neplatia prakticky žiadne zákony...

Hromadnú stávku u nás systém neprijme

Ak by chcel niekto spískať podvod v slovenských stávkových kanceláriách, vystavil by sa obrovskému riziku. Napríklad pri tzv. kobercových stávkach, kedy povedzme v 30-ich mestách podvodníci naraz stavia vysoké sumy, systém takéto stávky neprijme.

"My máme informácie prakticky online. Ak sa jedná o nejaký neštandardný výkyv na trhu a máme informácie pri výkyve kurzu už o pár desatín," uviedol Jaroslav Taraba zo Stávkovej kancelárie TIPSPORT.

Povinná registrácia pri tipovaní na internete

Pri tipovaní na internete je povinná registrácia na základe údajov z občianskych preukazov a navyše, slovenské spoločnosti sú napojené na kontrolný systém, ktorý okamžite upozorňuje na vysoké stávky kdekoľvek na svete.

"Ázijské kancelárie, ktoré sú podozrivé práve z aféry, ktorá sa stala na Slovensku alebo ktorej boli súčasťou aj slovenské kluby, nie sú systémom tohto celosvetového radaru. Takže tá pravdepodobnosť, že sa udalosti stanú práve v Ázii je veľmi vysoká," dodáva Taraba.

Téme sa venuje reportér Roman Gaduš. INFORMÁCIE ONLINE TU.

Zdroj: ISIFA

Zdroj: noviny.sk, TV JOJ - Roman Gaduš

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
18:45 DVOJIČKY
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 A-Team: Posledná misia
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
20:55 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
18:50 Arthur a Minimojovia
19:15 Pat a Mat
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
18:25 Z ulice na green
20:15 Escobar
22:25 Dcera čarodějky: Hadí dar