Jasno
-6°
Bratislava
Oldrich
3.12.2023
Bitka v americkom futbale. Päste lietali na tréningu medzi spoluhráčmi
Zdielať na

Bitka v americkom futbale. Päste lietali na tréningu medzi spoluhráčmi

DALLAS / Že počas amerického futbalu občas vzplanú vášne, nad tým sa nikto nepozastavuje. Veď je to tvrdý šport a hrajú ho ostrí chlapci. Ale keď sa to stane na tréningu profesionálneho tímu a aktérmi sú spoluhráči, to už také obvyklé nie je.

Poznáte to, občas sa pobijú aj rodní bratia a častokrát kvôli úplnej hlúposti. A presne to sa stalo počas tréningu dallaských kovbojov. Do konfliktu sa dostali Tyler Patmon a Dez Bryant a nebyť spoluhráčov a trénerov, mohlo sa to skončiť poriadnou mastenicou.

Dôvod hádky, v ktorej lietali aj päste bol prozaický. Počas súboja oboch kohútov jednému z nich spadla z hlavy prilba. Pár posmešných poznámok urobilo svoje a oheň bol na streche. "Občas sa takéto veci stávajú. Na konci dňa sme ale zasa priatelia. Je to za nami," tvrdí Patmon.

Výplaty

Vedenie klubu tento incident zverejnilo na svojej webovej stránke, ale v médiách ho ďalej nekomentovalo. Oboch hráčov si však zavolalo na koberček a siahlo im na výplaty. To trápi menej určite Deza Bryanta, ktorý v tejto sezóne zarobí 7 miliónov dolárov, kým jeho bitkársky súper iba pol milióna.

Pozrite sa, ako to na tom tréningu vyzeralo:

Súvisiace články