Americká profesionálná športovkyňa Cross-Fitu a členka posádky NASCAR. Je prvou ženou, ktorá sa stala členkou posádky v slávnom NASCAR.

Paraguajská atlétka a modelka. V atletike sa venuje hodu oštepom.

7) Blair O´Nealová (USA)
Profesionálna golfistka a modelka zo štátu Illinois. Golfu sa venuje od jedenástich rokov.

6) Camille Leblanc-Bazinetová (Kanada)
Kanadský profesionálna športovkyňa Cross-Fitu, je víťazkou CrossFit Games 2014. Rovnako tak dokonalou vzpieračkou, kvalifikovala sa na Majstrovstvá vzpierania v Kanade.

5) Sidney Lerouxová (USA)
Rodená Kanaďanka, ale aktuálne americká profesionálna futbalistka a olympijská víťazka. V súčasnosti hrá za New York Flash v Národnom ženskej futbalovej lige (NWSL).

4) Hilary Knightová (USA)
Profesionálny hokejistka a útočníčka národného mužstva USA.

3) Gina Carranová (USA)
Slávna americká herečka, televízna osobnosť, fitness model, a bývalá zápasníčka zmiešaných bojových umení (MMA).

2) Alex Morgan (USA)
Americká futbalistka a olympijska víťazka. Útočníčka Portland Thorns v Národnej ženskej futbalovej lige (NWSL) a reprezentantka ženského národného futbalového tímu USA. V roku 2011 bola draftovou jednotkou ligy.

1) Maria Kirilenková (Rusko)
Profesionálna ruská tenistka a bronzová olympijská medailistka z ženskej štvorhry londýnskych hier. Vo svojej doterajšej kariére vyhrala šesť turnajov WTA v dvojhre a dvanásť vo štvorhre. V rámci okruhu ITF získala tri tituly vo dvojhre.