Petra Vlhová si v Jasnej zatrénovala s deťmi

Petra Vlhová si v Jasnej zatrénovala s deťmi

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ / Aj keď vo štvrtok v Jasnej nevládlo ideálne slnečné počasie, do najznámejšieho slovenského lyžiarskeho strediska sa nahrnulo množstvo detí. Aj najmenšie talenty si totiž chceli zatrénovať s našou najlepšou lyžiarkou Petrovou Vlhovou.

​Hoci má majsterka sveta posledné preteky sezóny už niekoľko dní za sebou, na odych priestor stále nemá. "Mám po sezóne, ale mám ešte veľmi veľa povinností. Pravý oddych príde až v apríli," hovorí majsterka sveta v obrovskom slalome Petra Vlhová. V sprievode desiatok detí si v stredisku Jasná plnila jednu zo svojich povinností a popritom sa stihla obzrieť aj za celou uplynulou sezónou. "Ako to môžem hodnotiť? Samozrejme najlepšie, pretože  to bola neskutočná sezóna. Veľmi sme sa tešili, urobila som veľké úspechy," myslí si lyžiarka. 

Okrem zlatej, získala na majstrovstvách sveta ďalšie dve medaily, okrem toho nazbierala päť víťazstiev v pretekoch svetového pohára a ďalšie pódiové umiestnenia. Ktoré boli teda tie najkrajšie okamihy uplynulého roka? "Naj momenty v obrovskom slalome, že som majster sveta a určite aj Flachau, kde som vyhrala a Semmering. A čo sa týka najhoršieho momentu, možno tie prvé preteky v Söldene," dodala. 

Podobných vystúpení ako v Rakúsku bolo našťastie v jej podaní ako šafranu. Petra národ pod Tatrami tešila a Slováci už netrpezlivo čakajú na ďalší ročník a na nové Vlhovej výzvy. 

Zdroj: noviny.sk

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
07:30 Panelák
08:50 Simpsonovci IV.
09:20 Simpsonovci IV.
06:50 POLICAJTI V AKCII
08:15 Prvé oddelenie
08:40 Prvé oddelenie
08:05 Okido II.
08:15 Viking Vicky
08:25 Medzi nami zvieratkami
07:35 Daddy Cool
09:20 Valerian a město tisíce planet
11:50 Útěk ze Sibiře