Kuzminová má pred sebou jasný cieľ. Triumf vo Svetovom pohári

Kuzminová má pred sebou jasný cieľ. Triumf vo Svetovom pohári

BRATISLAVA / Anastasia Kuzminová je stále hladná po úspechoch. Naša najlepšia biatlonistka, ktorá na Zimnej olympiáde v Pchjongčangu pre Slovensko vybojovala jednu zlatú a dve strieborné medaily, má pred sebou ďalšie výzvy.

Vítanie olympijskej šampiónky i oslavy v Banskej Bystrici boli nádherné. Anastasia Kuzminová hneď po nich pokračovala v tréningu. S jediným cieľom - zakončiť úspešnú sezónu triumfom vo Svetovom pohári.

"Bolo to niečo úžasné. Verím, že tieto emócie a energia budú so mnou smerovať na sever do Nórska, Fínska," hovori biatlonistka. V aktuálnom ročníku Svetového pohára biatlonistiek sa Anastasia Kuzminová až sedemkrát dostala na stupne pre najlepšie. Vybojovala si štyri triumfy a v ďalších troch pretekoch bola druhá.

"Čo ešte viac chcieť? Mám už cenné kovy, ale nechcem sa vzdať možnosti zabojovať o ďalšie víťazstvo," dodáva Kuzminová. V boji o veľký Krištáľový glóbus je najlepšia slovenská biatlonistka zatiaľ druhá. Za líderkou celkovej klasifikácie Fínkou Kaisou Mäkäräinenovou zaostáva iba o 15 bodov.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:20 Bohatá zima s JOJkou
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:10 Detektív z Hongkongu
22:25 Bohatá zima s JOJkou
22:30 Očista: Volebný rok
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
20:15 FILM TÝDNE: Detektív z Hongkongu
22:10 Parker
00:05 Oheň ohněm