Kuzminová má pred sebou jasný cieľ. Triumf vo Svetovom pohári

Kuzminová má pred sebou jasný cieľ. Triumf vo Svetovom pohári

BRATISLAVA / Anastasia Kuzminová je stále hladná po úspechoch. Naša najlepšia biatlonistka, ktorá na Zimnej olympiáde v Pchjongčangu pre Slovensko vybojovala jednu zlatú a dve strieborné medaily, má pred sebou ďalšie výzvy.

Vítanie olympijskej šampiónky i oslavy v Banskej Bystrici boli nádherné. Anastasia Kuzminová hneď po nich pokračovala v tréningu. S jediným cieľom - zakončiť úspešnú sezónu triumfom vo Svetovom pohári.

"Bolo to niečo úžasné. Verím, že tieto emócie a energia budú so mnou smerovať na sever do Nórska, Fínska," hovori biatlonistka. V aktuálnom ročníku Svetového pohára biatlonistiek sa Anastasia Kuzminová až sedemkrát dostala na stupne pre najlepšie. Vybojovala si štyri triumfy a v ďalších troch pretekoch bola druhá.

"Čo ešte viac chcieť? Mám už cenné kovy, ale nechcem sa vzdať možnosti zabojovať o ďalšie víťazstvo," dodáva Kuzminová. V boji o veľký Krištáľový glóbus je najlepšia slovenská biatlonistka zatiaľ druhá. Za líderkou celkovej klasifikácie Fínkou Kaisou Mäkäräinenovou zaostáva iba o 15 bodov.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SUPERMAMA
05:10 Jazda
05:30 Letecké katastrofy VII.
06:25 Prvé oddelenie II.
05:10 Súdna sieň
05:50 TIPOS INFO
05:55 Profesionáli III.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:55 Touha zvítězit
09:15 Asterix: Sídliště bohů
10:50 Skačkané prázdniny