Slovákov budú hnať dopredu aj Peter Nagy, Pavol Habera či raper Ego

Slovákov budú hnať dopredu aj Peter Nagy, Pavol Habera či raper Ego Zdroj: sita
KOLÍN NAD RÝNOM / Slovenskú hokejovú reprezentáciu delí už len krátky čas od jej úvodného vystúpenia na 81. majstrovstvá sveta v Nemecku a Francúzsku. Zverenci trénera Zdena Cígera v sobotu od 16.15 h nastúpia proti výberu Talianska.

Predpoludním absolvovali krátke rozkorčuľovanie a teraz ich čaká už len oddych a počas neho koncentrácia na popoludňajšie stretnutie. "Chlapci majú chuť a sú dobre naladení. Sú nastavení na to, aby sme potešili divákov a našich fanúšikov. Verím, že sa vypnú k dobrému a disciplinovanému výkonu, a že sa im bude dariť. Postupne zdokonaľujeme veci, ktoré od chlapcov chceme - vyvážený aktívny hokej, v úvode pozornejšie v obrane. Všetko založené na tom, aby sme často strieľali a dávali góly," prezradil asistent trénera Július Šupler pri odchode do šatne a doplnil: "V našom tíme nemožno hovoriť o rozdielových hráčoch, rozhodujú chyby a ich využívanie."

Slováci už majú vybraté aj pesničky, ktoré im organizátori zahrajú počas prípravy na zápasy či počas nich. Z reproduktorov v kolínskej Lanxess Arene tak bude možné počuť Petra Nagya a jeho "Aj tak sme stále frajeri", Daru Rolins (Čo o mne vieš), Pavla Haberu (Je to vo hviezdach), Žijeme len raz od rapera Ega a "Čo som sa po horách nachodil" Michala Dočolomanského z muzikálu Na skle maľované.

Zdroj: noviny.sk/SITA

11:30 X-Men: Budúca minulosť
14:15 Múmia
16:50 Rozpáľ to, šéfe!
11:40 Najkrajšie bývanie III.
12:50 Najkrajšie bývanie III.
13:50 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
12:00 Extrémna premena II.
13:00 Extrémna premena II.
14:10 Nákupné maniačky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi II.
13:15 Malý medvedík
11:40 Děda nebo trenér
13:15 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
14:55 Napříč časem