Oldrich
3.12.2022
Nedeľný tréning Vlhovej: lyže, autogramy aj selfie na lanovke
Zdielať na
Ostatné

Nedeľný tréning Vlhovej: lyže, autogramy aj selfie na lanovke

JASNÁ / Slovenská lyžiarska reprezentantka Petra Vlhová absolvovala v nedeľu ráno tréning v Jasnej. Práve ona s Veronikou Velez Zuzulovou sú veľkými nádejami, že obhája tie najlepšie miesta na marcovom Svetovom pohári v Jasnej.

Malí pretekári z klubu alpského lyžovania mali v Jasnej šťastný deň. Naživo videli tréning Petry Vlhovej. "Vyrastala som tu, vždy sa teším, keď sem prídem. Vždy sú tu malé deti. Som rada, že som ich vzorom," povedala Vlhová.

"Peťa Vlhová ide veľmi krásne, tie kolená skladá ako má," hovorí jeden z malých lyžiarov. "je veľmi pekná, chcela by som byť ako ona," hovorí malá lyžiarka. "Bola som s Peťou na lanovke, bolo to super. Spravili sme si selfie," dodáva ďalšia malá lyžiarka.

Jej cesta na svetové lyžiarske pódiá bola dlhá a ťažká. "Veľa bolesti okolo toho, musela som makať na sebe, bolo toho dosť, ale oplatilo sa," opisuje drinu Vlhová.

Petra Vlhová sa učila lyžovať práve v Nízkych tatrách. "Od troch rokov trénovala. Ja som nevedel, že bude tak dobre lyžovať. Bol krúžok, trénovala, hrala sa, lyžovala a zrazu to prišlo," hovorí otec Igor Vlha.

Pozrite si reportáž:

Zdielať na

Súvisiace články