Jasno
22°
Bratislava
Milica
17.8.2022
Boxer Kličko (37) a herečka Panettiere (24): Najbizarnejší pár chystá svadbu
Zdielať na
Ostatné

Boxer Kličko (37) a herečka Panettiere (24): Najbizarnejší pár chystá svadbu

NEW YORK / Vizuálne najvtipnejší pár v šoubiznise možno čaká svadba! Pästiarsky šampión Vladimir Kličko a herečka Hayden Panettierová sú zasnúbení. V blízkom čase plánujú svadbu. Pár tvorili už pred dvoma rokmi, no neskôr sa rozišli. Zostali však dobrými priateľmi a začiatkom tohto roka sa dali znovu dokopy. Svadba ani nie 160 centimetrov vysokej herečky a takmer dvojmetrového športovca bude pre oboch prvou.

Raz sa už rozišli

Ukrajinský boxer Vladimír Kličko sa zasnúbil s americkou herečkou Hayden Panettiere. Prezradila to samotná 24-ročná herečka, keď sa jej Kelly Ripa vo svojej talkšou spýtala na prsteň, ktorý mala na ruke. "Myslím si, že to hovorí samo za seba," odvetila Panettiere.Následne sa jej Ripa priamo opýtala, či je zasnúbená, a dočkala sa kladnej odpovede. Túto informáciu vzápätí potvrdil aj herečkin hovorca.

Panettiere a Kličko spolu chodili najprv v rokoch 2009 až 2011, no nezvládli vzťah na diaľku a rozišli sa. Ostali však dobrými priateľmi a v januári 2013 sa dali znovu dohromady. Svadba ani nie 160 centimetrov vysokej herečky a takmer dvojmetrového 37-ročného športovca bude pre oboch prvou.

Známa herečka

Hayden Panettiere sa na celom svete preslávila ako roztlieskavačka Claire Bennet, ktorú v populárnom seriáli Hrdinovia jej schopnosť regenerácie robila prakticky nesmrteľnou. Ešte ako malé dievčatko sa objavila aj v seriáloch Ally McBealová , One Life to Live a U nás v Springfielde či filme Sezóna Titanov. Neskôr si zahrala napríklad v dráme Fireflies in the Garden, televíznom filme Amanda Knox: Vražda v Taliansku alebo horore Vreskot 4. V minulosti chodila s hereckým kolegom Milom Ventimigliom a s hráčom amerického futbalu Scottym McKnightom.

Majster sveta

Vladimir je mladší z bratskej boxerskej dvojice Kličkovcov. Rodák z kazašského Semipalatinska, kde jeho otec slúžil ako vojak, je momentálne majstrom sveta v ťažkej váhe organizácií WBA, IBF, WBO a IBO, jeho brat Vitalij vlastní opasok šampióna WBC. Vladimir Kličko bol úspešný aj v amatérskom ringu, na olympijských hrách v Atlante 1996 získal zlato nad 105 kg. Zo 64 profesionálnych súbojov vyhral 61, z toho v 51 uštedril súperom k.o.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

ISIFA

Súvisiace články