MS v hokeji 2019: Kompletný rozpis zápasov a výsledky

MS v hokeji 2019: Kompletný rozpis zápasov a výsledky
BRATISLAVA/KOŠICE / Rozpis zápasov na MS v hokeji 2019, ktoré sa konajú v Bratislave a Košiciach, je známy. Šampionát otvárajú o 16:15 Fíni proti Kanade v Košiciach a Rusi proti Nórom v Bratislave. Úvodný deň patrí aj slovenskej reprezentácii. Tá sa predstaví večer o 20:15 proti silnému tímu Spojených štátov.
Dátum Skupina Zápas Čas Miesto Výsledok
10.5. A Fínsko - Kanada 16:15 KE 3:1
B Rusko - Nórsko 16:15 BA 5:2
A Slovensko - USA 20:15 KE 4:1
B Česko - Švédsko  20:15

BA

5:2

Dátum Skupina Zápas Čas Miesto Výsledok
11.5. A Dánsko - Francúzsko                 12:15 KE 5:4
B Švajčiarsko - Taliansko 12:15 BA 9:0
A Nemecko - Veľká Británia  16:15 KE 3:1
B   Lotyško - Rakúsko                   16:15 BA 5:2
A
Slovensko - Fínsko 
20:15
KE 2:4
B Nórsko - Česko 20:15 BA 2:7

Dátum Skupina Zápas Čas Miesto Výsledok
12.5. A USA - Francúzsko   12:15 KE 7:1
B Rusko - Rakúsko 12:15 BA 5:0
A Dánsko - Nemecko  16:15 KE 1:2
B Taliansko - Švédsko  16:15 BA 0:8
A Veľká Británia - Kanada 20:15 KE 0:8
B Lotyšsko - Švajčiarsko  20:15 BA 1:3
13.5. A USA - Fínsko 16:15 KE 3:2
B Rusko - Česko 16:15 BA 3:0 
A
Slovensko - Kanada
20:15
KE 5:6
B Nórsko - Švédsko 20:15 BA 1:9
14.5. A Veľká Británia - Dánsko 16:15 KE 0:9
B Taliansko - Lotyšsko  16:15 BA 0:3
A Nemecko - Francúzsko  20:15 KE 4:1
B Švajčiarsko - Rakúsko  20:15 BA 4:0
15.5. A USA - Veľká Británia 16:15 KE 6:3
B Švajčiarsko - Nórsko  16:15 BA 4:1
A
Nemecko - Slovensko
20:15
KE 2:3
B Rusko - Taliansko  20:15 BA 10:0
16.5. A Kanada - Francúzsko 16:15 KE 5:2
B Švédsko - Rakúsko 16:15 BA 9:1
A Fínsko - Dánsko 20:15 KE 3:1
B Česko - Lotyšsko  20:15 BA 6:3
17.5. A
Francúzsko - Slovensko 
16:15
KE 3:6
B Rakúsko - Nórsko  16:15 BA 3:5
A Fínsko - Veľká Británia 20:15 KE 5:0
B Česko - Taliansko  20:15 BA 8:0
18.5. A Dánsko - USA 12:15 KE 1:7
B Lotyšsko - Rusko 12:15 BA 1:3
A Kanada - Nemecko  16:15 KE 8:1
B Taliansko - Nórsko 16:15 BA 1:7
A
Veľká Británia - Slovensko 
20:15
KE 1:7
B Švédsko - Švajčiarsko  20:15 BA 4:3
19.5. A Nemecko - USA 16:15 KE 1:3
B Rakúsko - Česko 16:15 BA 0:8
A Francúzsko - Fínsko  20:15 KE 0:3
B Švajčiarsko - Rusko 20:15 BA 0:3
20.5. A Francúzsko - Veľká Británia  16:15 KE 3:4
B Švédsko - Lotyšsko  16:15 BA 5:4
A Kanada - Dánsko 20:15 KE 5:0
B Rakúsko - Taliansko  20:15 BA 3:4
21.5. A Fínsko - Nemecko 12:15 KE 2:4
B Česko - Švajčiarsko  12:15 BA 5:4
A
Slovensko - Dánsko 
16:15
KE 2:1sn
B Nórsko - Lotyšsko  16:15 BA 1:4
A Kanada - USA 20:15 KE 3:0
B Švédsko - Rusko 20:15 BA

Štvrťfinálové zápasy 

23.5. QF1 Kanada - Švajčiarsko 16:15 KE 3:2
QF2 Rusko - USA 16:15  BA   4:3 
QF3 Fínsko - Švédsko 20:15 KE 5:4
QF4 Česko - Nemecko 20:15 BA 5:1

Semifinálové zápasy

25.5. SF1 Rusko - Fínsko 15:15 BA 0:1
SF2 Kanada - Česko 19:15 BA 5:1

Finálové zápasy 

26.5. O 3. miesto Rusko - Česko 15:45 BA 3:2
Finále Fínsko - Kanada 20:15 BA 3:1

Zdroj: noviny.sk/

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:20 Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA
12:00 NOVINY O 12:00
09:10 Panelák
10:00 Fórky, vtipky XXVII.
10:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
09:35 Kosti IV.
10:55 Slnečno, sem-tam vraždy I.
12:00 Taken - Posadnutý pomstou
09:30 Ruby z dúhy I.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:15 Skleněné peklo
10:55 Belle
12:50 Rande u přepážky