FOTOGALÉRIA. Nahá Hantuchová (29), Tunnicliffe (29) či Gabeira (25)

FOTOGALÉRIA. Nahá Hantuchová (29), Tunnicliffe (29) či Gabeira (25)

Tenistka Daniela Hantuchová je medzi 27 svetovými športovcami, ktorí sa vyzliekli pre magazín the Body Issue. Ide o štvrté pokračovanie projektu Bodies We Want (Telá, ktoré chceme). 29-ročná slovenská tenisová hviezda sa tu predviedla v celej svojej sláve, avšak na fotkách strategicky priložila ruky k hrudníku. Informoval o tom britský denník Daily Mail.

Nevie, kam sa to ukladá

V rozhovore pre magazín Body Issue Daniela Hantuchová povedala, že si potrpí na postave, a preto pravidelne posilňuje. "V mojom športe nie som tá najcharakterstickejšia. Môžem posilňovať zdvíhaním ťažkých váh, aj to robím, ale veľmi sa to neukazuje," dodala popradská rodáčka.

Ďalej povedala, že je veľmi šťastná, pretože môže jesť hocičo bez toho, aby hľadela na kalórie. "Som rada, že môžem jesť dosť veľa a neukladá sa mi to do tukov. Spálim veľa, pretože sa narobím na kurte," hovorí Daniela.

Nebola v tom sama

Okrem Hantuchovej sa programu Bodie We Want zúčastnilo ďalších 26 športových talentov. Napríklad surférka Maya Gabeira, paralympijská veslárka Oksana Masters, ale aj volejbalistky Megan Hodge, Heather Brown a Cynthia Barboza. 

Hantuchová v tomto smere vstúpila do povedomia vo februári 2009, keď spolu s Ruskou Mariou Kirilenkovou a Francúzkou Tatianou Golovinovou pózovala pre 46. výročné "plavkové" vydanie Sports Illustrated Swimsuit Issue. "Bol to pre mňa jedinečný zážitok a skvelá príležitosť ukázať sa ľuďom v inom svetle, mimo tenisových kurtov," uviedla vtedy Hantuchová pre oficiálnu internetovú stránku Tenisovej asociácie žien (WTA).

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Zdroj: ESPN

Zdroj: noviny.sk, ESPN´s Body Issue

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
06:10 Nové bývanie
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:10 Angel-A
07:50 Vrtěti ženou
09:35 Adolf Eichmann