FOTOGALÉRIA. Nahá Hantuchová (29), Tunnicliffe (29) či Gabeira (25)

FOTOGALÉRIA. Nahá Hantuchová (29), Tunnicliffe (29) či Gabeira (25)

Tenistka Daniela Hantuchová je medzi 27 svetovými športovcami, ktorí sa vyzliekli pre magazín the Body Issue. Ide o štvrté pokračovanie projektu Bodies We Want (Telá, ktoré chceme). 29-ročná slovenská tenisová hviezda sa tu predviedla v celej svojej sláve, avšak na fotkách strategicky priložila ruky k hrudníku. Informoval o tom britský denník Daily Mail.

Nevie, kam sa to ukladá

V rozhovore pre magazín Body Issue Daniela Hantuchová povedala, že si potrpí na postave, a preto pravidelne posilňuje. "V mojom športe nie som tá najcharakterstickejšia. Môžem posilňovať zdvíhaním ťažkých váh, aj to robím, ale veľmi sa to neukazuje," dodala popradská rodáčka.

Ďalej povedala, že je veľmi šťastná, pretože môže jesť hocičo bez toho, aby hľadela na kalórie. "Som rada, že môžem jesť dosť veľa a neukladá sa mi to do tukov. Spálim veľa, pretože sa narobím na kurte," hovorí Daniela.

Nebola v tom sama

Okrem Hantuchovej sa programu Bodie We Want zúčastnilo ďalších 26 športových talentov. Napríklad surférka Maya Gabeira, paralympijská veslárka Oksana Masters, ale aj volejbalistky Megan Hodge, Heather Brown a Cynthia Barboza. 

Hantuchová v tomto smere vstúpila do povedomia vo februári 2009, keď spolu s Ruskou Mariou Kirilenkovou a Francúzkou Tatianou Golovinovou pózovala pre 46. výročné "plavkové" vydanie Sports Illustrated Swimsuit Issue. "Bol to pre mňa jedinečný zážitok a skvelá príležitosť ukázať sa ľuďom v inom svetle, mimo tenisových kurtov," uviedla vtedy Hantuchová pre oficiálnu internetovú stránku Tenisovej asociácie žien (WTA).

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Zdroj: ESPN

Zdroj: noviny.sk, ESPN´s Body Issue

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:30 Neserte nám pestúnku
18:55 Neserte nám pestúnku
19:30 ŽREBOVANIE
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
20:10 Kosti VII.
18:35 Požiarnik Sam IX.
18:45 Jahôdka a jej kamaráti I.
19:05 Strážca vesmíru Roger
18:35 Anděl v utajení
20:15 Králičí nora
21:55 Need for Speed