Starostovia LA a NY uzavreli pred finále play-off stávku

Starostovia LA a NY uzavreli pred finále play-off stávku Zdroj: noviny.sk
LOS ANGELES / Pred stredajším prvým duelom finále play-off zámorskej hokejovej NHL medzi klubmi Los Angeles Kings a New York Rangers uzatvorili starostovia oboch miest a guvernéri oboch dotknutých štátov verejné stávky na výsledky celej série.

Starosta kalifornského LA Eric Garcetti prisľúbil, že v prípade celkového triumfu mužstva z východného pobrežia USA zaspieva v televíznej talk show Jimmy Kimmel Live! naživo známu pieseň "New York, New York", ktorej najznámejším interpretom bol Frank Sinatra. Ak cenný Stanleyho pohár získa tím Los Angeles Kings, starosta New Yorku Bill de Blasio v rovnakom programe predvedie divákom svoju spevácku interpretáciu skladby "I Love L.A." od Randyho Newmana.

Kým pre starostov bude finálová séria poriadnou výzvou a pri plnení dohody si môžu urobiť poriadnu hanbu, guvernéri amerických štátov Kalifornia a New York si vzájomne sľúbili vecné dary v prípade celkového triumfu konkurenčného mužstva. Jerry Brown z Kalifornie v prípade úspechu Rangers pošle svojmu partnerovi z druhého konca USA organické ryžové koláčiky a pribalí aj knihu o histórii Kalifornie. Newyorčan Andrew Cuomo sľúbil plnenie stávky v podobe darčekového koša s názvom "Chuť New Yorku" aj so špeciálnymi marinádami a omáčkami na kuracie krídelká a fľašou vína z vychýrenej oblasti Finger Lakes.

Zdroj: sita

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:40 Súdna sieň
09:45 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
07:40 Profesionáli III.
08:45 Simpsonovci XVI.
06:50 MacGyver
08:10 Panelák
09:35 JAG V.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
06:25 Síla naděje
08:15 Princ a já: Královské líbánky
10:00 Americká Miss India