Zatiahnuté
17°
Bratislava
Gabriel
24.3.2023
Schumacher (45) sa už nikdy nepreberie, špekulujú nemecké médiá
Zdielať na

Schumacher (45) sa už nikdy nepreberie, špekulujú nemecké médiá

MNÍCHOV / Michael Schumacher sa z umelého spánku už nikdy nepreberie! Tieto špekulácie stále viac a viac prinášajú nemecké médiá. Tie zdravotný stav svojho národného hrdinu riešia každý deň. Informáciu priniesol nemecký denník Bild.

Aj podľa niektorých vyjadrení odborníkov je možné, že sa 7-násobný majster sveta F1 už nikdy nepreberie, píše denník Bild. Zdravotný stav Schumachera sa po páde na lyžiach nemení a ikono motoristického športu je už 19 dní v umelom spánku. Leží v nemocnici vo francúzskom Grenobli. O tom, že sa Schumacher nepreberie, prišiel nemecký denník Bild, ktorého citovali viaceré zahraničné médiá.

Krvácanie do mozgu

Bývalý pilot F1 Michael Schumacher utrpel vážne zranenie počas lyžovačky vo francúzskych Alpách, v stredisku Méribel. Počas schádzana kopca narazil do skaly. Pretekárov stav bol po prevoze do nemocnice stabilizovaný, avšak 5. januára večer nastalo u Schumachera krvácanie do mozgu a upadol do kómy. Informáciu priniesol portál britského denníka Daily Mail, odvolávajúc sa na francúzske médiá. VIAC TU. 

Manželka vyzýva: dajte nám pokoj!

Hon médií na akékoľvek správy o vývoji zdravotného stavu sedemnásobného majstra sveta formuly 1 Michaela Schumachera prinútil jeho manželku Corinnu k výzve, aby novinári dožičili pokoj lekárom nemocnice vo francúzskom Grenobli a tiež rodine bývalého automobilového pretekára.

"Prosím, podporte boj, ktorý zvádzame spolu s Michaelom. Je pre mňa dôležité, aby ste prestali vyvíjať tlak na lekárov a personál nemocnice a nechali ich robiť svoju prácu. Prosím, dôverujte ich vyhláseniam a opustite priestory nemocnice. Doprajte tiež pokoj našej rodine," požiadala vo vyhlásení Corinna Schumacherová. VIAC TU. 

"Schumi" je od nedele 29. decembra, keď utrpel ťažké zranenie hlavy pri páde počas lyžovačky, v umelom spánku. Jeho stav je kritický, ale stabilizovaný. Pozrite si archívnu reportáž.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti FACEBOOK a vyhrajte!

Súvisiace články