Jaroslava
26.4.2024
Real Madrid zaváhal, Manchester City zničilo Liverpool

Archívna reportáž

REAL MADRID / Futbalisti Realu Madrid na vlastnom ihrisku prekvapujúco iba remizovali s hráčmi Levante 1:1 v sobotňajšom stretnutí 3. kola španielskej La Ligy.

Úradujúci majster dokonca priebežne prehrával, keď sa v úvode zápasu presadil Ivi López. Real do prestávky vyrovnal zásluhou Lucasa Vázqzeza, po zmene strán sa už skóre nezmenilo. V závere duelu inkasoval červenú kartu obranca domácich Marcelo.

Výsledok sobotného stretnutia 3. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy:

Real Madrid - Levante 1:1 (1:1)
Góly: 36. Lucas Vázquez - 12. Ivi, ČK: 90.+ Marcelo (Real Madrid) za faul

Manchester City doma zdolal FC Liverpool 5:0 v sobotňajšom stretnutí 4. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže. "Citizens" sa dostali do vedenia zásluhou Sergia Agüera. Domácim uľahčil situáciu Sadio Mané, ktorý za faul na brankára Edersona inkasoval červenú kartu. Manchester dokonale využil početnú prevahu - v závere prvého a v úvode druhého polčasu sa presadil Gabriel Jesus a demontáž súpera dokonal v závere súboja dvoma zásahmi Leroy Sané. Zverenci Jürgena Kloppa utrpeli prvú prehru v novom ligovom ročníku.

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 4. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Manchester City - FC Liverpool 5:0 (1:0)
Góly: 45.+ a 53. Gabriel Jesus, 77. a 90.+ L. Sané, 24. Agüero, ČK: 37. S. Mané (Liverpool) za faul