19°
Miroslav
29.3.2024
Nádherné nožničky do šibenice! Vzápätí vulgarizmy voči vlastným fanúšikom!

SANTIAGO / Argentínsky útočník Leandro Benegas hrá za klub Universidad de Chile iba od začiatku tohto roku a v šiestich zápasoch zaň strelil štyri góly. Ten posledný do siete tímu Huachipato bol naozaj nádherný, no po ňom nasledovala málo pochopiteľná oslava...

26-ročný zakončovateľ prispel k remíze 2:2 presným zásahom z poslednej minúty prvého polčasu, ktorým v tom čase vyrovnal na 1:1.

Nádherný gól, nadávky, vulgárne gestá...

Po centri z pravej strany si v šestnástke, asi 14 metrov od brány súpera, hruďou pripravil loptu a vzápätí vystrihol naozaj extrémne vydarené nožničky! Ľavačkou trafil loptu prudko a presne do pravého horného rohu brány domácich! To, čo ale nasledovalo potom, takpovediac prekvapilo. Oslavy nádherného gólu boli v podaní Argentínčana pochopiteľne búrlivé, no keď pribehol k fanúšikom, ktorí prišli jeho tím Universidad de Chile na štadión súpera podporiť, kričal na nich so zúrivým výrazom v tvári a pridal aj vulgárne gesto smerom k vlastnému rozkroku! Ktovie, kto z nich si ho stihol za taký krátky čas od začiatku roka pohnevať, no rozhodca pre jeho "vyrovnávanie si účtov" pochopenie nemal a Benegas videl červenú kartu...