18°
Lesana
5.5.2024
VIDEO. Brankár neborák! Jeden si dal sám, na druhý súperovi prihral!

SOLIGORSK / Miroslav Žbirka spieva v jednom zo svojich hitov: "Mám čierny deň, mám dnes skrátka čierny deň..." Lotyšský brankár futbalistov bieloruského klubu BATE Borisov Germans Malinš už presne vie, o čom to "Meky" spieva...

Nový ročník najvyššej futbalovej súťaže v Bielorusku odštartoval Germans Malinš priam katastrofálne. V jej 1. kole sa podpísal pod prehru favorita na pôde Soligorska v pomere 0:2.

Mal bilanciu 1+1...

Štyri minúty po prestávke letel na Lotyša v bráne hostí ľahký nadýchaný center, lopta však bola pre Germansa akási prihorúca. Vypadla mu totiž z rukavíc a sám si ju poslal za bránkovú čiaru. V zúfalstve zostal na kolenách, spoluhráč ho ale ihneď utešoval. To ešte netušili, čo vyparatí Malinš v nadstavenom čase. Vo vlastnej päťke manévroval s loptou tak nešťastne, že si ju predkopol priamo pred útočníka domácich Riosa, ktorý už nemal problém skórovať. Nuž, na brankára "pekná" bilancia 1+1...

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.