Slovákom na Arnold Classic nedovolili súťažiť!

Slovákom na Arnold Classic nedovolili súťažiť!

Má 52 titulov majstra sveta v rôznych bojových umeniach. Napriek tomu sa Roman Volák dočkal nepríjemného prekvapenia. Nepovolili mu súťažiť na Arnold Classic Europe v Madride. Niečo také sa mu stalo po prvý raz v kariére!

Do Španielska pritom rodák z Košíc poslal všetky papiere, ktoré od neho organizátori žiadali. "Aj som ich všetky predložil. Vedeli, kto som, odrazu so mnou aj vedeli komunikovať v angličtine, ale rozhodnutie nezmenili. Jednoducho ma nepustili bojovať a vysvetlenie som v podstate žiadne nedostal. Som veľmi veľmi sklamaný," skonštatoval po návrate jeden z najlepších slovenských reprezentantov v bojových umeniach.

Na súboje kickboxerov v kategórii full contact sa ani nešiel pozrieť. To si radšej vychutnal príchod Arnolda Schwarzeneggera.

"Sľubovali, že to bude podujatie na vysokej úrovni a bol to len poriadny trapas. Stalo sa mi, že som z vlastnej viny zmeškal štart na jednej súťaži, ale toto som ešte nezažil."

Rovnako ako Volák pochodil v Madride aj Gabriel Harčárik. Ani slovenský reprezentant v pretláčaní rukou nemohol na Arnold Classic súťažiť. A taktiež bez udania dôvodu.

"Mne potom aspoň ponúkli exhibičné vystúpenie. Ale to je slabá náplasť za to, že nemám na krku "placku" z tohto prestížneho podujatia," neskrýval sklamanie držiteľ zlatých medailí siedmich asociácií.

Už o dva týždne si môže náladu vylepšiť. Na svetovom šampionáte v Taliansku má totiž v pláne rozšíriť si svoju zbierku o ďalšie cenné kovy.

Zdroj: tv joj

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:25 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
12:40 Fórky, vtipky XXVII.
13:10 Simpsonovci XXV.
10:55 Slnečno, sem-tam vraždy I.
12:00 Dr. Dokonalý
13:00 Skorumpovaní poliši II.
11:20 Fix a Foxi
11:45 Timothy ide do školy II.
12:00 Oskar v balóne
11:25 O(d)puštění
12:55 Cesta za králem trollů
14:50 Herkules: Zrod legendy