Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

NEW YORK / Hviezda miešaných bojových umení (MMA) Conor McGregor je už na slobode po štvrtkovom incidente v New Yorku. V piatok ho v putách odviedli na súd, ktorý ho prepustil na slobodu na kauciu 50 tisíc amerických dolárov. Ďalšie konanie naplánovali na 14. júna.

Dvadsaťdeväťročný Ír skončil v rukách polície po tom, ako spoločne s davom ľudí zaútočil na autobus s inými bojovníkmi po tlačovej konferencií pred sobotňajším galavečerom UFC v Brooklyne. Kamery zaznamenali, ako vozíkom rozbil okno na autobuse. McGregor sa neskôr sám prihlásil na polícii, ktorá ho obvinila v troch bodoch z napadnutia a jedného skutku poškodzovania cudzej veci.

Počas útoku pred halou Barclays Center sa zranili dvaja borci: Michael Chiesa utrpel početné rezné rany na tvári, Ray Borg má poranené oko. Ani jeden z nich nebude môcť nastúpiť na svoj plánovaný sobotňajší zápas. Do výtržnosti sa zapojil aj Artem Lobov, ktorý sa mal pôvodne tiež predstaviť v sobotu v Barclays Center, organizátori už jeho súboj zrušili.

​McGregor pred incidentom prišiel pre nečinnosť o titul šampióna UFC v ľahkej váhe. Uvoľnený titul mal pripadnúť víťazovi sobotňajšieho duelu medzi Chabibom Nurmagomedovom a Maxom Hollowayom. Súboj je ale v ohrození, keďže druhého menovaného vyradili zdravotné problémy. Podľa BBC môžu organizátori ustanoviť náhradného bojovníka.

Zdroj: noviny.sk/SITA

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:35 POLICAJTI V AKCII
06:20 Profesionáli
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:55 Poslední templář
07:30 Jezdkyně
09:20 Bobule