Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

NEW YORK / Hviezda miešaných bojových umení (MMA) Conor McGregor je už na slobode po štvrtkovom incidente v New Yorku. V piatok ho v putách odviedli na súd, ktorý ho prepustil na slobodu na kauciu 50 tisíc amerických dolárov. Ďalšie konanie naplánovali na 14. júna.

Dvadsaťdeväťročný Ír skončil v rukách polície po tom, ako spoločne s davom ľudí zaútočil na autobus s inými bojovníkmi po tlačovej konferencií pred sobotňajším galavečerom UFC v Brooklyne. Kamery zaznamenali, ako vozíkom rozbil okno na autobuse. McGregor sa neskôr sám prihlásil na polícii, ktorá ho obvinila v troch bodoch z napadnutia a jedného skutku poškodzovania cudzej veci.

Počas útoku pred halou Barclays Center sa zranili dvaja borci: Michael Chiesa utrpel početné rezné rany na tvári, Ray Borg má poranené oko. Ani jeden z nich nebude môcť nastúpiť na svoj plánovaný sobotňajší zápas. Do výtržnosti sa zapojil aj Artem Lobov, ktorý sa mal pôvodne tiež predstaviť v sobotu v Barclays Center, organizátori už jeho súboj zrušili.

​McGregor pred incidentom prišiel pre nečinnosť o titul šampióna UFC v ľahkej váhe. Uvoľnený titul mal pripadnúť víťazovi sobotňajšieho duelu medzi Chabibom Nurmagomedovom a Maxom Hollowayom. Súboj je ale v ohrození, keďže druhého menovaného vyradili zdravotné problémy. Podľa BBC môžu organizátori ustanoviť náhradného bojovníka.

Zdroj: noviny.sk/SITA

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 SUPERMAMA
05:10 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie
06:15 Prvé oddelenie
05:25 TIPOS INFO
05:30 Ochranca IV.
07:25 Panelák
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Popelky
07:50 Hačikó: Příběh psa
09:35 Moje krásná učitelka