Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

NEW YORK / Hviezda miešaných bojových umení (MMA) Conor McGregor je už na slobode po štvrtkovom incidente v New Yorku. V piatok ho v putách odviedli na súd, ktorý ho prepustil na slobodu na kauciu 50 tisíc amerických dolárov. Ďalšie konanie naplánovali na 14. júna.

Dvadsaťdeväťročný Ír skončil v rukách polície po tom, ako spoločne s davom ľudí zaútočil na autobus s inými bojovníkmi po tlačovej konferencií pred sobotňajším galavečerom UFC v Brooklyne. Kamery zaznamenali, ako vozíkom rozbil okno na autobuse. McGregor sa neskôr sám prihlásil na polícii, ktorá ho obvinila v troch bodoch z napadnutia a jedného skutku poškodzovania cudzej veci.

Počas útoku pred halou Barclays Center sa zranili dvaja borci: Michael Chiesa utrpel početné rezné rany na tvári, Ray Borg má poranené oko. Ani jeden z nich nebude môcť nastúpiť na svoj plánovaný sobotňajší zápas. Do výtržnosti sa zapojil aj Artem Lobov, ktorý sa mal pôvodne tiež predstaviť v sobotu v Barclays Center, organizátori už jeho súboj zrušili.

​McGregor pred incidentom prišiel pre nečinnosť o titul šampióna UFC v ľahkej váhe. Uvoľnený titul mal pripadnúť víťazovi sobotňajšieho duelu medzi Chabibom Nurmagomedovom a Maxom Hollowayom. Súboj je ale v ohrození, keďže druhého menovaného vyradili zdravotné problémy. Podľa BBC môžu organizátori ustanoviť náhradného bojovníka.

Zdroj: noviny.sk/SITA

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:05 POLICAJTI V AKCII
09:20 Súdna sieň
10:30 ČERT NIKDY NESPÍ
08:40 Najkrajšie bývanie III.
09:50 Prison Break: Útek z väzenia
11:00 PÁLI VÁM TO
07:35 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
10:25 SLADKÝ ŽIVOT
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
08:30 Nowhere Boy
10:15 Angele a Tony
11:50 Něco na těch mužích je