Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

Conora McGregora prepustili na kauciu 50 tisíc dolárov

NEW YORK / Hviezda miešaných bojových umení (MMA) Conor McGregor je už na slobode po štvrtkovom incidente v New Yorku. V piatok ho v putách odviedli na súd, ktorý ho prepustil na slobodu na kauciu 50 tisíc amerických dolárov. Ďalšie konanie naplánovali na 14. júna.

Dvadsaťdeväťročný Ír skončil v rukách polície po tom, ako spoločne s davom ľudí zaútočil na autobus s inými bojovníkmi po tlačovej konferencií pred sobotňajším galavečerom UFC v Brooklyne. Kamery zaznamenali, ako vozíkom rozbil okno na autobuse. McGregor sa neskôr sám prihlásil na polícii, ktorá ho obvinila v troch bodoch z napadnutia a jedného skutku poškodzovania cudzej veci.

Počas útoku pred halou Barclays Center sa zranili dvaja borci: Michael Chiesa utrpel početné rezné rany na tvári, Ray Borg má poranené oko. Ani jeden z nich nebude môcť nastúpiť na svoj plánovaný sobotňajší zápas. Do výtržnosti sa zapojil aj Artem Lobov, ktorý sa mal pôvodne tiež predstaviť v sobotu v Barclays Center, organizátori už jeho súboj zrušili.

​McGregor pred incidentom prišiel pre nečinnosť o titul šampióna UFC v ľahkej váhe. Uvoľnený titul mal pripadnúť víťazovi sobotňajšieho duelu medzi Chabibom Nurmagomedovom a Maxom Hollowayom. Súboj je ale v ohrození, keďže druhého menovaného vyradili zdravotné problémy. Podľa BBC môžu organizátori ustanoviť náhradného bojovníka.

Zdroj: noviny.sk/SITA

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 Bohatá zima s JOJkou
19:35 Prvé oddelenie II.
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Detektív z Hongkongu
19:05 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
17:55 Touha zvítězit
20:15 FILM TÝDNE: Detektív z Hongkongu
22:10 Parker