24°
Gertrúda
19.5.2024
HUSTE.tv dominovalo bez inkasovaného gólu na turnaji KŠR

BRATISLAVA / Klub športových novinárov organizoval už tradičný a medzi novinárskou obcou veľmi populárny futbalový turnaj športových redakcií v rámci osláv Svetového dňa športovej žurnalistiky.

HUSTE.tv po predvlaňajšom 3. mieste a minuloročnom primáte opäť nenechalo nič na náhodu a s prehľadom prevalcovalo konkurenciu! Záväzok obhajcu splnilo do bodky, tento rok sa nenašiel ani jeden strelec, ktorý by napol sieť za hustým brankárom Jankom Berackom. Ten vychytal štyri shut-outy, miestami privádzal súperov priam do zúfalstva...a zaslúžene sa stal najlepším brankárom turnaja.

Futbalový tím zložený z komentátorov, režisérov a redaktorov internetovej televízie HUSTE.tv v piatok na umelej tráve na Pasienkoch zvíťazil na skvelo obsadenom turnaji Klubu športových redaktorov Slovenského syndikátu novinárov bez straty jediného bodu a jediného inkasovaného gólu. Boje v skupinách odštartoval víťaz bezproblémovým víťazstvom nad KŠR 6:0, Niké inkasovalo v druhom vystúpení tri góly. V boji o finále Pravda nekládla odpor a po výsledku 4:0 ich "husťáci" poslali iba do boja o tretie miesto. Finále prinieslo vzrušujúci futbal (prevažne na jednej strane), Plusku naštrbil vlastný gól, do polčasu ešte víťazný kolektív pridal poisťovací druhý presný zásah. Po obrátke v oslavnom tempe ešte navýšil víťazné finálové skóre na 4:0.

Turnaja sa tento rok zúčastnilo až osem tímov – SME, Pluska, Denník šport, Niké, SITA, Klub Športových Redaktorov, Pravda a naše Huste.tv.
Ďakujeme organizátorom tohto turnaja, našim súperom a spoluhráčom za skvelý turnaj, tešíme sa na stretnutie so všetkými opäť o rok...

Súhrn výsledkov (hralo sa 2x10 minút, v skupinách každý s každým, nasledovali duely o umiestnenie: víťazi skupín hrali finále, druhé tímy o konečnú 3. priečku, tretie družstvá o 5. miesto, štvrtí zo skupín o 7. pozíciu):

Finále: Huste.tv - Plus jeden deň 4:0

Konečné poradie: 1. Huste.tv, 2. Plus jeden deň, 3. SME, 4. Pravda, 5. SITA, 6. Niké, 7. Šport, 8. KŠR