Skoro jasno
16°
Bratislava
Alica
6.9.2025
Letiaci "senátor" zranil troch ľudí
Zdielať na

Letiaci "senátor" zranil troch ľudí

ottawa senators

Zdroj: TASR

Fanúšik Ottawy "letel" 4,5 metra z tribúny a zranil ďalších troch ľudí

Počas duelu medzi Ottawou Senators a Atlantou Trashers (5:1) prepadol mladík cez zábradlie jedného z poschodí a po strmhlavom páde zo 4,5 metra "pristál" na chrbtoch divákov o poschodie nižšie.

Dvadsaťjedenročný muž sa vracal na svoje sedadlo s niekoľkými pivami v ruke, keď sa potkol o dámsku kabelku, prepadol cez zábradlie tribúny a dopadol strmhlav o poschodie nižšie na ďalších divákov.

"Nebol opitý. Utrpel niekoľko tržných rán a bol dezorientovaný. Priamo v hale ho ošetril doktor Don Chow a potom ho previezli do nemocnice. Poranenia krku utrpela aj 33-ročná žena, ktorá taktiež skončila v nemocnici. Obaja sú v poriadku a nemajú žiadne vážnejšie zranenia," vyhlásil prezident "senátorov" Roy Mlakar pre agentúru Canadian Press a dodal, že na mieste ošetrili ešte ďalších dvoch ľudí.