Radulov sa po zápase skoro pobil so šéfom rozhodcov súťaže

MOSKVA / K zaujímavej situácii prišlo po prvom súboji štvrťfinále play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi CSKA Moskva a Slovanom Bratislava.

Šéf rozhodcov celej súťaže Vladimir Pľuščev totiž v útrobách moskovského Ľadového paláca športu Vsevoloda Bobrova na chodbe pred šatňou CSKA dôrazne napomínal lídra tímu Alexandra Radulova, že počas bitky nemôže zo striedačky svojvoľne skočiť na ľad a zapojiť sa do nej. Domáca hviezda tak urobila v záverečných sekundách nedeľňajšieho stretnutia, keď Žiga Jeglič uštedril niekoľko úderov domácemu Vladimirovi Žarkovovi.

Pľuščev s A. Radulovom po sebe kričali, použili aj vulgarizmy a takmer sa pobili. Pri odchode funkcionár povedal útočníkovi, že "skončil", na čo hokejista odvetil: "Sám si skončil!" Pľuščev sa zarazil a spýtal Radulova: "Komu tykáš, ty klaun?" Na to hráč CSKA odvrkol: "Ty si klaun." A cesty oboch sa rozišli.

Vedenie KHL zatiaľ neinformovalo, či dodatočne nepotrestá Alexandra Radulova za to, že zo striedačky skončil na ľad počas bitky.

Zdroj: sita, jojšport

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 Dom snov
14:10 Pozná ju ako svoje boty
17:00 Doba ľadová: Mamutí tresk
12:45 Bez servítky
13:50 Nemocnica
14:55 Nemocnica
12:05 Kto nájde priateľa, nájde poklad
14:40 Red Dog: Červený pes
16:50 Malý kúsok raja II.
12:30 SpongeBob v nohaviciach VI.
12:55 Kikirikí
13:00 MalinyJAMológia
11:35 Já, kocour
13:10 Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
14:55 Králové hor