23°
Jarmila
28.4.2024
Obranný skvost. Riskoval zdravie, aby zachránil výsledok!

MIAMI / V semifinále americkej hokejovej ligy NCAA v zápase Providence s Miami RedHawks videli diváci neuveriteľný obranný zákrok.

Po štyridsiatich minútach viedol domáci tím pohodlne 6:2 a užíval si zápas naplno, v poslednej tretine sa však všetko zmenilo! Hostia po sérii troch presných zásahov znížili na rozdiel jediného gólu a favorit sa začal obávať o výsledok.

Tím Providence mohol definitívne rozhodnúť gólom do prázdnej bránky pri hre súpera bez brankára, proti bol však Louie Belpedio, ktorý vytiahol bravúrny obranný zákrok a zachránil svoj tím od katastrofy. Nepríjemne sa zranil. Nakoniec to nebolo jemu ani jeho tímu nič platné, pretože niekoľko sekúnd pred koncom rozhodli RedHawks predsa len gólom do prázdnej bránky!