VIDEO. Nervy brankára praskli. Po rozhodcovi šmaril vyrážačku!

VIDEO. Nervy brankára praskli. Po rozhodcovi šmaril vyrážačku!

CHOMUTOV / Športovci ten pocit poznajú dokonale. Sú chvíle, keď sa proste nedarí, keď proste absolútne nič nevychádza. A to aj napriek tomu, že snaha je obrovská. No a keď v takýchto momentoch ešte príde aj krivda, struny nervov sú napnuté na prasknutie...

A občas aj prasknú! Takýto prípad sa stal v piatkovom zápase 30. kola českej hokejovej extraligy. Beznádejne posledný Chomutov v ňom hostil Litvínov a prehral 0:4. Bol to jeho siedmy nezdar z posledných ôsmich duelov, na domácom ľade druhý raz po sebe nerozvlnil sieť súpera.

A sadze buchli!

V čase, keď domáci piráti prehrávali 0:1, prišiel moment, ktorý vytočil domáceho brankára Martina Růžičku do nepríčetnosti. Hráč Litvínova Trávniček mu totiž pri ofenzívnom snažení seknutím schválne vyrazil z ruky hokejku. Píšťalka rozhodcu však zostala nemá, frustrovaný Růžička bez hokejky ďalej nechytal a Litvínovčan zasunul bez problémov puk do brány. Gól platil a brankár Chomutova vybuchol ako sopka a po rozhodcovi Michalovi Hrubom šmaril svoju vyrážačku!

Krivda veľká preveľká...

"Išiel som po puku, hráč súpera mi vyrazil hokejku, to je celé," vravel hriešnik a dodal: "Áno, bol som frustrovaný. Hromadilo sa to vo mne a potom to buchlo! Cítil som veľkú krivdu, naozaj som nemohol uveriť, že ten gól platí." O nečistom svedomí rozhodcu svedčí fakt, že Růžička dostal iba 10-minútový osobný trest a nebol vylúčený do konca zápasu. Od disciplinárky mu však naisto hrozí dodatočná suspendácia.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Hokej_brankár_Martin Ružička Zdroj: isifa/Lidové noviny/TOMAS HAJEK

Zdroj: noviny.sk/youtube.com

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:45 Krimi
06:15 Noviny TV JOJ
07:10 Labková patrola
05:20 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:20 Prvé oddelenie
05:40 Prvé oddelenie
06:05 Ako som prežil
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:35 Cesta za snem
07:25 Zkratky ke štěstí
09:15 Až vyjde měsíc