VIDEO. Nervy brankára praskli. Po rozhodcovi šmaril vyrážačku!

VIDEO. Nervy brankára praskli. Po rozhodcovi šmaril vyrážačku!

CHOMUTOV / Športovci ten pocit poznajú dokonale. Sú chvíle, keď sa proste nedarí, keď proste absolútne nič nevychádza. A to aj napriek tomu, že snaha je obrovská. No a keď v takýchto momentoch ešte príde aj krivda, struny nervov sú napnuté na prasknutie...

A občas aj prasknú! Takýto prípad sa stal v piatkovom zápase 30. kola českej hokejovej extraligy. Beznádejne posledný Chomutov v ňom hostil Litvínov a prehral 0:4. Bol to jeho siedmy nezdar z posledných ôsmich duelov, na domácom ľade druhý raz po sebe nerozvlnil sieť súpera.

A sadze buchli!

V čase, keď domáci piráti prehrávali 0:1, prišiel moment, ktorý vytočil domáceho brankára Martina Růžičku do nepríčetnosti. Hráč Litvínova Trávniček mu totiž pri ofenzívnom snažení seknutím schválne vyrazil z ruky hokejku. Píšťalka rozhodcu však zostala nemá, frustrovaný Růžička bez hokejky ďalej nechytal a Litvínovčan zasunul bez problémov puk do brány. Gól platil a brankár Chomutova vybuchol ako sopka a po rozhodcovi Michalovi Hrubom šmaril svoju vyrážačku!

Krivda veľká preveľká...

"Išiel som po puku, hráč súpera mi vyrazil hokejku, to je celé," vravel hriešnik a dodal: "Áno, bol som frustrovaný. Hromadilo sa to vo mne a potom to buchlo! Cítil som veľkú krivdu, naozaj som nemohol uveriť, že ten gól platí." O nečistom svedomí rozhodcu svedčí fakt, že Růžička dostal iba 10-minútový osobný trest a nebol vylúčený do konca zápasu. Od disciplinárky mu však naisto hrozí dodatočná suspendácia.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Hokej_brankár_Martin Ružička Zdroj: isifa/Lidové noviny/TOMAS HAJEK

Zdroj: noviny.sk/youtube.com

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:00 S PRAVDOU VON
00:25 Myšlienky vraha I.
01:20 INKOGNITO
22:55 Nepoučiteľní
01:05 Walking Dead VIII.
02:05 Prvé oddelenie
23:35 Paranormálne záhady V.
00:35 Agent II.
01:35 Život po ľuďoch II.
23:30 Jahôdka a jej kamaráti III.
23:55 Kúzlovanie
00:05 Zabi nudu! II.
23:35 Čínský obchodník
01:20 Spiklenci
02:50 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou