Bibiána
2.12.2022
KHL: Slovan o prvý bod proti CSKA s Janusom v bránke
Zdielať na
Hokej

KHL: Slovan o prvý bod proti CSKA s Janusom v bránke

MOSKVA / Slovan Bratislava nastúpi na piatkový zápas Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade CSKA Moskva v bránke s Jaroslavom Janusom, ktorému bude zo striedačky kryť chrbát Miroslav Kopřiva.

V porovnaní s pondelňajším domácim duelom s Atlantom Mytišči nenastali v zostave belasých veľké zmeny.

Prvú formáciu utvoria obrancovia Michal Sersen s Martinom Škoulom, v útoku sa objaví trio Michal Vondrka, Mário Bližňák a Michel Miklík. Z obrancov dostanú možnosť ešte Tomáš Mojžíš s Vladimírom Mihálikom a Martin Štajnoch s Jánom Brejčákom. V útoku bude Miroslav Šatan opäť na krídle tretej formácie s Andrejom Šťastným a Liborom Hudáčkom. V druhom útoku nastúpia Branko Radivojevič, Peter Ölvecký a Milan Bartovič. Vo štvrtom útoku bude hrať s Martinom Bakošom a Tomášom Matouškom na pravom krídle Tomáš Mikúš. Na šancu budú na striedačke čakať Marko Daňo a Richard Mráz.

Súboj s CSKA Moskva sa začne o 16.00 h SEČ. Ruský tím bude chcieť odčiniť svoju prehru zo stredajšieho duelu s Levom Praha, bratislavský zasa naviazať na bodovú sériu z domáceho prostredia. Slovan ešte nezískal s CSKA ani bod, v predchádzajúcej sezóne prehral dva zápasy, v tejto v Slovnaft aréne neuspel 2:3. Informácie zverejnil web Slovana.

Predpokladaná zostava Slovana na zápas s CSKA:
Janus (Kopřiva) - Škoula, Sersen, V. Mihálik, Mojžíš, Štajnoch, Brejčák - Miklík, Bližňák, Vondrka - Radivojevič, Ölvecký, Bartovič - Šatan, A. Šťastný, L. Hudáček - T. Mikúš, Matoušek, Bakoš - M. Daňo, R. Mráz

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Súvisiace články