13°
Valér
18.4.2024
NBA: D´Antoniho víťazná premiéra na lavičke LA Lakers

Carmelo Anthony dosiahol v utorkovom zápase basketbalovej NBA 28 bodov a New York Knicks pomohli natiahnúť po víťazstve 102:80 šnúru prehier New Orleans Hornets už na štyri súboje.

Raymond Felton a J.R. Smith pridali v drese Knicks po 15 bodov, pričom prvý menovaný dosiahol všetky body vďaka úspešným trojkám. Knicks len tretíkrát v klubovej histórii majú po prvých deviatich stretnutiach sezóny bilanciu 8 víťazstiev, 1 prehra.

Vďaka výkonu v poslednej štvrtine si Philadelphia poradila s Torontom 106:98. Sixers vyhrali tretí zápas v rade. Philadelphia dosiahla prvé víťazstvo v sezóne v zápase, v ktorom po troch štvrtinách prehrávala. Víťaznú premiéru na lavičke Los Angeles Lakers absolvoval tréner Mike D´Antoni. Jeho zverenci zdolali Brooklyn 95:90. D´Antoni mal pôvodne koučovať už nedeľňajší duel Lakers, ale na odporúčanie lekárov po predchádzajúcej operácii kolena svoju premiéru posunul o pár dní.