Ronaldo opäť čelí obvineniu zo znásilnenia. Žene mal zaplatiť za mlčanie

Ronaldo opäť čelí obvineniu zo znásilnenia. Žene mal zaplatiť za mlčanie

Ostatní čítajú

MADRID / Hviezdny futbalista mal znásilniť ženu po dlhej nočnej párty v americkom Las Vegas. Celý incident sa mal odohrať iba dva dni po oficiálnom oznámení prestupu Ronalda z Manchestru United do Realu Madrid.

Šokujúcu informáciu zverejnilo jedno z najväčších periodik v Európe. Redaktori nemeckého Der Spiegel tvrdia, že hviezdny futbalista počas dovolenky s bratom v americkom meste hazardu v hoteli Palms Place znásilnil ženu. Autori sa pri tom odvolávajú na informácie zo serveru Football Leaks. 

Žena podľa týchto informácií znásilnenie ihneď nahlásila nevadskej polícii. Tá začala vyšetrovanie, no po siedmich mesiacoch od udalosti, v januári 2010, sa Ronaldo s neznámou Američankou mimosúdne vyrovnal. Podľa Der Spiegel jej vyplatil sumu 375 tisíc amerických dolárov. Súčasťou tejto dohody malo byť aj trvalé zničenie akýchkoľvek materiálov, ktoré by dokazovali, že skutok sa stal. 

Majú dôkazy

Nemecké periodikum dokonca tvrdí, že pozná totožnosť ženy, ktorú mal Ronaldo v danú noc znásilniť. Disponuje aj šesťstranovým dokumentom, ktorý bol údajne adresovaný portugalskému futbalistovi, a ktorý detailne popisuje, čo sa v osudnú noc stalo. 

Samotný Ronaldo ale obvinenia odmieta a podľa viacerých nemeckých i španielskych médií už pripravuje so svojim právnikom Johannesom Kreilehom žalobu na Der Spiegel, ktorý tento incident otvoril vo veľkom. Podľa Kreileho je článok nemeckého periodika len žurnalistickým výmyslom.

Ako je však známe, pre Ronalda to nie je prvé podozrenie zo znásilnenia. Už v roku 2005 čelil obvineniam, keď mal v londýnskom hoteli znásilniť dve ženy. Jedna ale obžalobu stiahla a pre nedostatok dôkazov futbalistu neobvinili ani v druhom prípade. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:30 Aféry
05:25 Ako som spoznal vašu mamu
05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI.
07:15 Fórky, vtipky XXV.
05:15 Nákupné maniačky
06:05 NOVÁ ZÁHRADA
06:45 Panelák
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:40 Jak chutná láska
08:05 Hačikó: Příběh psa
09:40 Sexy 40