Oldrich
3.12.2022
VIDEO. Rešpekt! Hráč rozhodcovi: zruš 11 m, nebol som faulovaný!
Zdielať na
Futbal

VIDEO. Rešpekt! Hráč rozhodcovi: zruš 11 m, nebol som faulovaný!

NORIMBERG / Fair play! Základné pravidlo každého súťaženia. FIFA ho má ako slogan, na ktorom sú postavené piliere futbalu. V praxi však futbalisti na ihriskách nie vždy robia všetko s kostolným poriadkom. Možno by sa viacerí aj priznali, že to nebolo tak, ale úplne inak, no v kabíne, či pred funkcionármi by zle pochodili...

Kapitán Werderu Brémy Aaron Hunt na to ale v 24. kole bundesligy na trávniku Norimbergu nedbal! V súboji tímov namočených do boja o záchranu predviedol ozaj veľké a zároveň obdivuhodné gesto.

Domáci by ho aj vybozkávali...

Brémy viedli v šesťbodovom zápase v 75. minúte 2:0 a vtedy sa po súboji kapitánov v šestnástke 1. FCN porúčal na trávnik ten hosťujúci - Aaaron Hunt. Argentínčana Javiera Pinolu, ktorý nosí kapitánsku pásku v Norimbergu, išlo od jedu rozhodiť! Ale iba chvíľu... Hunt totiž prišiel k rozhodcovi a dal mu jasne na známosť, že faulovaný nebol! Arbiter z toho asi radosť nemal, keďže bol pri inkriminovanom súboji blízko, ale jedenástku zrušil. Hostia tak prišli o možnosť poistiť si dôležitý triumf, výsledok sa však potom už nezmenil. V každom prípade: Aaron Hunt - veľký rešpekt!

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Futbal_Aaron Hunt_Brémy_rozhodca

www.arcaajans.com

Súvisiace články