11°
Vojtech
23.4.2024
VIDEO. Ronaldo dostal za dve premenené penalty zapaľovač do hlavy!

MADRID / Futbalisti Realu Madrid postúpili do finále španielskeho Kráľovského pohára, keď aj v odvetnom dueli zvíťazili nad mestským rivalom Atléticom (2:0).

O oba góly sa ešte v prvom polčase postaral z pokutových kopov portugalský kanonier Cristiano Ronaldo. Domáci priaznivci ho za to odmenili hodením zapaľovača priamo do hlavy v 75.minúte, víťaz Zlatej lopty tak zápas pre zranenie nedohral. Disciplinárna komisia bude mať čo robiť. Minulotýždňový prvý zápas na Štadióne Santiaga Bernabéua sa skončil triumfom "bieleho baletu" 3:0.

Výsledok utorňajšieho odvetného semifinálového stretnutia španielskeho Kráľovského pohára (Copa del Rey) vo futbale:

Atlético Madrid - Real Madrid 0:2 (0:2) - prvý zápas 0:3, do finále postúpil Real Madrid
Góly: 7. a 16. C. Ronaldo (oba z pok. kopu)