Southampton už má rozhodcu Clattenburga plné zuby
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
LONDÝN / Anglický futbalový rozhodca Mark Clattenburg má na tričku ďalší sporný čin - a opäť s tým má niečo spoločné Southampton.
Klub ho obvinil, že kapitána Adama Lallanu urazil počas decembrového ligového zápasu s Evertonom. "Svätci" dokonca požiadali rozhodcovskú komisiu, aby Clattenburgovi až do vyriešenia prípadu zastavila nominácie na stretnutia. Lallana si údajne vypočul od arbitra svoje po tom, ako nepochodil s výzvou na odpískanie penalty za súperovu ruku v šestnástke.
Southampton prehral v Goodison Parku 1:2 a tréner hostí Mauricio Pochettino mal po zápase na Clattenburga ťažké srdce. Podľa neho mal odpískať dve penalty, jednu za hru rukou v podaní Antolína Alcaraza po Lallanovom centri.
Tím zo Southamptonu cítil krivdu po Clattenburgovom verdikte už tretí raz v priebehu roka, v marci aj novembri nariadil ten istý rozhodca sporné jedenástky v záveroch stretnutí s Norwichom City, resp. Arsenalom.


Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!
sita