VIDEO: Ďalšiu futbalovú bitku vyprovokoval tréner Luxemburgo

VIDEO: Ďalšiu futbalovú bitku vyprovokoval tréner Luxemburgo

SAO PAULO / Bývalý tréner brazílskej futbalovej reprezentácie Vanderlei Luxemburgo vyprovokoval bitku po záverečnom hvizde štvrtkového zápasu skupinovej fázy juhoamerického Pohára osloboditeľov.

Kormidelník hosťujúceho Gremia sa začal po remíze 1:1 v čilskom Talcahuane s miestnym CD Huachipato posmievať domácej lavičke. Výsledok rozhodujúceho stretnutia 8. skupiny posunul do osemfinále brazílsky tím. Čilskému realizačnému tímu okolo Jorgeho Pellicera a hráčom nebolo viac treba a rozbehli sa za Luxemburgom. Tréner hostí sa s úškrnom na tvári snažil pred odplatou vypariť do šatne, ale nestihol utiecť, tesne pred tunelom sa pošmykol, spadol na trávnik a musel sa brániť proti útoku rozzúrených Čiľanov. Naháňačka prerástla do bitky medzi hráčmi, ktorí si vybavovali účty päsťami a kopancami, zasahovali aj pohotovostné oddiely.

"Nepovedal som im nič, čím by som ich vyprovokoval. Videl som, že sa chcú biť, preto som začal bežať," tvrdil Luxemburgo, ale jeho náprotivok Pellicier mal na situáciu iný názor: "Robil si z nás posmech. Jasné nešportové správanie. Posielal nás na dovolenku a pridal gesto rukou."

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Zdroj: web

Zdroj: sita/noviny.sk/youtube

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
05:40 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
09:00 Simpsonovci I.
07:15 POLICAJTI V AKCII
08:25 Prvé oddelenie
09:00 Prvé oddelenie
07:10 Požiarnik Sam IX.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
06:55 Bláznivé námluvy
08:45 Martin a Venuše
10:35 Góóól! III.