VIDEO: Ďalšiu futbalovú bitku vyprovokoval tréner Luxemburgo

VIDEO: Ďalšiu futbalovú bitku vyprovokoval tréner Luxemburgo

SAO PAULO / Bývalý tréner brazílskej futbalovej reprezentácie Vanderlei Luxemburgo vyprovokoval bitku po záverečnom hvizde štvrtkového zápasu skupinovej fázy juhoamerického Pohára osloboditeľov.

Kormidelník hosťujúceho Gremia sa začal po remíze 1:1 v čilskom Talcahuane s miestnym CD Huachipato posmievať domácej lavičke. Výsledok rozhodujúceho stretnutia 8. skupiny posunul do osemfinále brazílsky tím. Čilskému realizačnému tímu okolo Jorgeho Pellicera a hráčom nebolo viac treba a rozbehli sa za Luxemburgom. Tréner hostí sa s úškrnom na tvári snažil pred odplatou vypariť do šatne, ale nestihol utiecť, tesne pred tunelom sa pošmykol, spadol na trávnik a musel sa brániť proti útoku rozzúrených Čiľanov. Naháňačka prerástla do bitky medzi hráčmi, ktorí si vybavovali účty päsťami a kopancami, zasahovali aj pohotovostné oddiely.

"Nepovedal som im nič, čím by som ich vyprovokoval. Videl som, že sa chcú biť, preto som začal bežať," tvrdil Luxemburgo, ale jeho náprotivok Pellicier mal na situáciu iný názor: "Robil si z nás posmech. Jasné nešportové správanie. Posielal nás na dovolenku a pridal gesto rukou."

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Zdroj: web

Zdroj: sita/noviny.sk/youtube

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš