23°
Lesana
5.5.2024
Aj majster tesár sa utne. Smeje sa na nej celý internet!

PEKING / Na Cibulkovú čaká v druhom kole nemecká desiatka podujatia Angelique Kerberová.

Slovenská tenistka Dominika Cibulková postúpila na turnaji v Pekingu do 2. kola dvojhry. Zverenka Mateja Liptáka si v nedeľnom zápase poradila so srbskou niekdajšou líderkou svetového rebríčka Jelenou Jankovičovou za 97 minút 6:1, 1:6, 6:3.

V druhom sete sa postarala o rozruch, keď svoju súperku zatlačila do defenzívy, plánovaný víťazný forhend ale skončil krásnym "luftom"... „Aj majster tesár sa občas utne hahaha. Aspoň som Vás pobavila! Včera opäť výborný výkon a znamená pre mňa ďalší krok dopredu!“ napísala po víťaznom zápase odľahčene 26-ročná Bratislavčanka na svojom fanúšikovskom konte na sociálnej sieti.