Oblačno
Bratislava
Andrej, Ondrej
30.11.2022
Agassi ukázal nahú fotku Steffi Grafovej!
Zdielať na
Tenis

Agassi ukázal nahú fotku Steffi Grafovej!

Bývalý americký tenista ponúkol na charitatívnej akcii do dražby nielen podnos s vlastnoručným podpisom, ale aj pohľad na svoju nahú manželku.

Andre Agassi vzbudil na Taiwane riadny rozruch. Do charitatívnej aukcie v súvislosti s exhibičným podujatím Rise of Legends venoval podpísaný podnos a záujemcov povzbudil pri cene 4000 USD prísľubom pohľadu na snímky jeho manželky Steffi Grafovej ako bonusom. "Nahej," ako dramaticky dodal z pódia niekdajší líder svetového rebríčka.

Video, ktoré koluje na webe, ukazuje 40-ročného 8-násobného grandslamového šampióna Agassiho, ako na pódiu "psychicky pripravuje" víťaza licitácie na nasledujúci zážitok a potom mu na pár sekúnd ukazuje displej svojho telefónu. Muž v strednom veku po sprisahaneckom pohľade na mobil urobil smerom k publiku spokojné gesto.

Na záver nečakanej etudy si aktéri podali ruky, objali sa a potľapkali. Cena bola 4000 USD. Nie je známe, čo v skutočnosti výherca videl a či bez ohľadu na to bola o samotnej pikantnej ponuke vopred informovaná Grafová.