Pastrana so Sinclairom opäť všetkým vyrazil dych!

Pastrana so Sinclairom opäť všetkým vyrazil dych!

Má iba 27 rokov, no je legendou, ktorej výkony ťažko niekto prekoná. Američan Travis Pastrana neustále posúva ľuské hranice. A vymýšľa kúsky vyrážajúce dych. V Las Vegas spolu s Camom Sinclairom predviedol opäť niečo, čo doteraz nikto nedokázal.

Približne 10 tisíc ľudí v MGM Grand Arene v Las Vegas kričalo a tlieskalo vo vytržení z toho, čo mohli vidieť na vlastné oči. V rámci podujatia Nitro Circus Live totiž Pastrana spolu so Sinclairom predviedli  synchronizované dvojité salto vzad. A bolo to vôbec po prvýkrát v histórii, čo sa dvom motorkárom niečo také aj podarilo.

"Vždy som sníval o tom, aby som raz s Travisom, bok po boku, mohol predviesť tento skok. A teraz sa mi to splnilo," vyznal sa po úspešnom zvládnutí historického pokusu Cam Sinclair, pre ktorého to bolo definitívne potvrdenie návratu do sveta akčných športov. Po vážnom zranení v roku 2009, keď tento Austrálčan bojoval o život, sa mu vlani podarilo získať prvú zlatú medailu v rámci  X Games. A to vďaka dvojitému saltu vzad, ktoré - mimochodom - pred dvoma rokmi predviedol ako prvý pretekár freestyle motokrosu.

Nečakané priznanie vyšlo z úst Pastranu, o ktorom mnohí tvrdia, že je mužom z inej planéty: "Bol som nervózny. Ale nie zo skoku. Nevedel som sa dočkať konca šou. Tento úspešný večer je totiž v mojom živote prelomovým."

Milovníci adrenalínu a tohto Američana sa však nemusia báť, že by chcel skončiť so svojimi "šialenosťami". Travis totiž po svojom ďalšom parádnom vystúpení požiadal o ruku svoju dlhoročnú priateľku Lyn-Z Adams Hawkinsovú.

Zdroj: tvjoj, internet

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:30 Kosti VII.
18:30 Kosti VII.
19:35 Profesionáli II.
16:55 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov IV.
17:40 Najmenší slon na svete
17:50 Arthur a Minimojovia
18:20 Labková patrola II.
16:55 Paddington
18:40 Tankový prapor
20:15 Kovbojové a vetřelci