Jasno
25°
Bratislava
Móric
22.9.2023
Ivan Niňaj bojuje o život v nemocnici! Je na tom veľmi zle
Zdielať na

Ivan Niňaj bojuje o život v nemocnici! Je na tom veľmi zle

Zdroj: joj.sk

BRATISLAVA / Televízny športový komentátor Ivan Niňaj bojuje v petržalskej nemocnici o život, momentálne je v umelom spánku.

Šesťdesiatročná osobnosť televíznej obrazovky mala už dlhší čas vážne zdravotné problémy, situácia sa teraz ešte zhoršila. "Už dvakrát predtým bol hospitalizovaný, ale teraz je to oveľa horšie. Zlyhávajú mu vnútorné orgány," uviedol pre denník Nový Čas Niňajov syn Peter a trápiaca sa manželka Marika pre Plus jeden deň doplnila:

"V poslednom čase ledva dýchal, odmietal jesť a dokonca pomaly nebol schopný ani chodiť. Pani primárka mi povedala, že je na tom veľmi zle. Postupne mu zlyhávajú orgány, najmä obličky. Telo má naliate vodou a dýchajú za neho prístroje. Pohľad na neho bol hrozný, vyzeral ako živá mŕtvola. Neviem, či existuje nejaká nádej, že sa z toho dostane. Ja už takisto nespávam a nemôžem jesť, pretože takmer všetko vyvraciam.“

Šesťdesiatročný Niňaj sa vlani v máji počas majstrovstiev sveta v hokeji v Minsku lúčil so svojou prácou na vrcholných medzinárodných podujatiach. Ivan Niňaj odkomentoval 25 majstrovstiev sveta, prvé presne pred 30 rokmi z Prahy 1985.

Súvisiace články