Oblačno
Bratislava
Andrej, Ondrej
30.11.2022
Marián Hossa sa oženil, dostal i chladničku na víno
Zdielať na
Hokej

Marián Hossa sa oženil, dostal i chladničku na víno

Marián Hossa a Janka Ferová

Podľa hokejového šampióna však obrad prebehol bez problémov: "Všetko som tam zvládol, nevyskytli sa žiadne rušivé momenty. Sme veľmi radi, že sme mali taký krásny sobáš."
      Hossa na tretí finálový pokus v play off NHL získal v júni uctievaný Stanleyho pohár. Útočník Chicaga sa diplomaticky vyhol špekuláciám, čo je v jeho živote "Deň D": "V kariére večer, keď som zdvihol nad hlavu trofej, v súkromnom živote je to dnešok." Potom sa spolu so svojou čerstvou manželkou Jankou Ferovou vybrali do dubnického kaštieľa, kam na svadobnú hostinu pozvali 150 ľudí.

Na námestí v Trenčíne však bolo ľudu minimálne dvojnásobne. Medzi nimi i početné chutné družičky, ktorým vraj šaty šila mama Mariána Hossu. Pavol Demitra prišiel zagratulovať i zabaviť sa s manželkou a spolu s ďalšími hokejistami dal kamarátovi dar už v stredu - chladničku na víno... "Je to krásna udalosť a Maro si vybral veľmi dobre. Po takejto udalosti forma stúpa," povedal Demitra a jeho žena vtipne dodala: "Keď sa narodia deti, potom trochu klesá. Lebo energia ide aj na iné strany. Marián je v pohodičke, nič sa mu teraz nemení, akurát bude v ešte väčšej pohodičke."

Hossa sa ženil v úmorne teplom dni, ale nikto sa nesťažoval. Jeho brat Marcel, tiež hokejový reprezentant, sa vyznal: "Je to pre Mariána veľký deň, aj pre obe rodiny. Bolo to tam veľmi pekné, prirodzene, že príliš zima tam nebolo, ale dalo sa to zvládnuť. Máme to za sebou a teraz už ideme oslavovať. Ako každá svadba - zatancujeme si, čosi pojeme a popijeme. Je tam aj veľká hokejová partia, my sme v Trenčíne hokejové mesto."

Okrem Marcela a Demitru na svadbe nechýbal samozrejme ani Tomáš Kopecký, ktorý s Mariánom získal v jednom tíme Stanleyho pohár. Z ďalších hviezdnych mien NHL Miroslav Šatan, Marián Gáborík, či Zdeno Chára.  

sita

sita

Súvisiace články