Zatiahnuté
16°
Bratislava
Nina
12.7.2025
Hossa prvou hviezdou v Ottawe
Zdielať na
Hokej

Hossa prvou hviezdou v Ottawe

Na tretej výhre tučniakov v rade nad Ottawou má veľkú zásluhu Marián Hossa, ktorého po zápase na ľade jeho bývalého zamestnávateľa vyhlásili za prvú hviezdu súboja. <b>VIDEO: Pozrite si súboj medzi Nashville - Detroit</b>

Hokejistov Pittsburghu delí už iba jedno víťazstvo od postupu do 2. kola bojov o Stanleyho pohár.

Na tretej výhre tučniakov v rade nad Ottawou má veľkú zásluhu Marián Hossa, ktorého po zápase na ľade jeho bývalého zamestnávateľa vyhlásili za prvú hviezdu súboja. Hossa strelil svoj premiérový gól v play off v drese tučniakov a na ďalšie dva prihrával.

Bodovo sa v pondelok presadil aj Pavol Demitra z Minnesoty, ktorý prihrával na gól Rolstonovi. Wild zápas na ľade Colorada napokon vyhrali 3:2 po predĺžení, keď o ich víťazstve rozhodol v 72. min Bouchard.

Minnesota vedie v sérii nad Avalanche 2:1. Prvú výhru v tohtoročnom play off zaznamenali hráči Nashville, ktorí zdolali Detroit 5:3.

Výsledky pondelkových stretnutí zámorskej hokejovej NHL:
Východná konferencia:
Ottawa - Pittsburgh 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) - stav série: 0:3, Marián Hossa (PIT) 1+2

Západná konferencia:

Nashville - Detroit 5:3 (0:1, 2:1, 3:1) - stav série: 1:2

Colorado - Minnesota 2:3 po predĺžení (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1) - stav série: 1:2, Pavol Demitra (MIN) 0+1

Zdielať na