Výsledky 6. kola prvej ligy v hokeji

25.09.2007 20:46 Noviny.sk Šport Hokej
Výsledky 6. kola prvej ligy v hokeji Zdroj: Brad Douglas/ilustračné
Dnes sa odohralo 8 zápasov aj v druhej najvyššej hokejovej ligy na Slovensku. Prinášame aj ich výsledky.

Aj tímy v prvej lige dnes nastúpili na ľadové plochy, aby odohrali zápasy 6. kola svojej klubovej súťaže. Ponúkame vám prehľad výsledkom dnešných zápasov.

HK 99 Ružinov Bratislava - HK 95 Považská Bystrica 11:4 (6:1, 2:0, 3:3)
Góly: 2., 15., 27. Staroň, 19. a 23. Fabok, 16. M. Pištek, 18. Kadraba, 19. Huntata, 57. Strapák, 58. Jurinyi, 58. Cindura - 28. Slávik, 42. Tománek, 52. Ondrášek, 54. Straňovský, 300 divákov

ŠHK 37 PATRÍCIA Piešťany - MŠHK Prievidza 4:6 (0:3, 2:2, 2:1)
Góly: 38. Haring, 39. Otčenáš, 44. Rybárik, 46. Mihálik - 3. a 37. Dírer, 5. Sibert, 16. Súder, 38. Lesko, 60. Žila, 488 divákov

HK Trnava - HK FTC Nové Zámky 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
Góly: 20. Holovič, 26. Haršáni, 48. Lobotka, 57. Stupka - 38. Hentek, 43. Barinka, 49. Dubec, 310 divákov

HC Dukla Senica - HC Topoľčany 5:4 po sam. nájazdoch (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0, 1:0)
Góly: 11., 16. a 53. Kubrický, 21. Vaškovič, rozhodujúci sam. nájazd L. Ružička - 12. Šmotlák, 37. Káčer, 43. Gális, 47. Ondruška, 605 divákov

HC 96 Bardejov - HK Lietajúce kone Prešov 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Góly: 8. a 38. Fridrich, 39. Ilavský, 53. Baranok - 22. Vávra, 23. Cmorej, 2000 divákov

HK-21 SM Ružomberok - HC ´05 Banská Bystrica 0:6 (0:4, 0:0, 0:2)
Góly: 2. a 43. Oravec, 4. Longauer, 11. Domian, 16. Ondreička, 41. Símčík, 135 divákov

HKm Detva - MHK Dolný Kubín 2:11 (0:2, 0:5, 2:4)
Góly: 53. a 55. Hemmrich - 9. a 32. Nátny, 19. a 37. Bonda, 24. Učník, 25. Petrovič, 30. Troup, 41. Jánovský, 46. Pokrivčák, 52. Kmeť, 53. Jurčo, 100 divákov

HK Spišská Nová Ves - HK Trebišov 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
Góly: 10. Magdoško, 11. Štolc, 13. L. Novák, 26. Heizer, 47. Mašlonka, 59. L. Sax - 26. Tkáč, 960 divákov

Zdroj: SITA

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
17:00 NOVINY O 17:00
17:20 IQ TAXI
16:10 Simpsonovci XXIV.
17:15 Rýchla rota Chipa a Dala
18:05 Hoď svišťom
16:00 Vtierka Castle IV.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:45 Okido I.
15:05 Kluci na povel
16:50 Poslední čas na lásku
18:30 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat