Hokejový tím TV JOJ si to rozdal s Kanadou

Hokejový tím TV JOJ si to rozdal s Kanadou

Ostatní čítajú

BRATISLAVA / Po troch rokoch zavítala kolíska hokeja opäť na Slovensko. Počas európskeho turné zohrá jej výber sériu náročných zápasov v štyroch európskych krajinách. Hodenú rukavicu od kanadských amatérskych hráčov zodvihol aj tím televízie JOJ, ktorý mal javorovým listom čo vracať. V prvom vzájomnom zápase pred tromi rokmi tím TV JOJ ťahal za kratší koniec.

V príprave na zápas TV JOJ nič nepodcenila a nenechala sa zastrašiť silným výberom z Kanady. Ich postavy boli naozaj silné. Niektorí z nich trpeli totiž miernou nadváhou. "Podľa mňa je to pivom," povedal kanadský amatérsky hokejista Stephane Lacoste.

Na pomoc prišiel aj bývalý hokejista Dušan Pašek mladší. "Neviem akú majú životosprávu, keď sú na takomto tripe, ale možno aj tadiaľ vedie cesta k úspechu," povedal Pašek.

Tím TV JOJ sa od začiatku zahryzol do súpera a Kanade nič nedaroval. Aj preto im strieľali jeden gól za druhým. "Chlapci chceli prežiť kanadský sen, prísť do Európy, zahrať si s priateľmi, dať si pivo a zabaviť sa. Je to vynikajúca skúsenosť," povedal agent hráčov NHL Marc Lavigne.

Z výhry sa nakoniec tešil tím TV JOJ, ktorý zdolal priateľov z Kanady 10:4.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:30 Aféry
05:25 Ako som spoznal vašu mamu
05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI.
07:15 Fórky, vtipky XXV.
05:15 Nákupné maniačky
06:05 NOVÁ ZÁHRADA
06:45 Panelák
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:40 Jak chutná láska
08:05 Hačikó: Příběh psa
09:40 Sexy 40