Hokejový tím TV JOJ si to rozdal s Kanadou

Hokejový tím TV JOJ si to rozdal s Kanadou

BRATISLAVA / Po troch rokoch zavítala kolíska hokeja opäť na Slovensko. Počas európskeho turné zohrá jej výber sériu náročných zápasov v štyroch európskych krajinách. Hodenú rukavicu od kanadských amatérskych hráčov zodvihol aj tím televízie JOJ, ktorý mal javorovým listom čo vracať. V prvom vzájomnom zápase pred tromi rokmi tím TV JOJ ťahal za kratší koniec.

V príprave na zápas TV JOJ nič nepodcenila a nenechala sa zastrašiť silným výberom z Kanady. Ich postavy boli naozaj silné. Niektorí z nich trpeli totiž miernou nadváhou. "Podľa mňa je to pivom," povedal kanadský amatérsky hokejista Stephane Lacoste.

Na pomoc prišiel aj bývalý hokejista Dušan Pašek mladší. "Neviem akú majú životosprávu, keď sú na takomto tripe, ale možno aj tadiaľ vedie cesta k úspechu," povedal Pašek.

Tím TV JOJ sa od začiatku zahryzol do súpera a Kanade nič nedaroval. Aj preto im strieľali jeden gól za druhým. "Chlapci chceli prežiť kanadský sen, prísť do Európy, zahrať si s priateľmi, dať si pivo a zabaviť sa. Je to vynikajúca skúsenosť," povedal agent hráčov NHL Marc Lavigne.

Z výhry sa nakoniec tešil tím TV JOJ, ktorý zdolal priateľov z Kanady 10:4.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:10 NAŠI II.
15:00 Arthur a Maltazardova pomsta
17:00 NOVINY O 17:00
14:20 Simpsonovci XVI.
14:45 Panelák
15:55 Ninja Factor II.
14:30 Vtierka Castle VIII.
15:30 Spravodlivosť v krvi VI.
16:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
14:10 Mestečko Wackaville
14:40 Robošváb III.
15:05 Sherm a jeho mikróby
13:20 Phoebe v říši divů
15:10 Moje krásná učitelka
17:00 Asterix: Sídliště bohů