23.4.2024
Najmenší, ale najmilší fanúšik! Super podpora pred 500. zápasom v NHL!

OTTAWA / V hale boli tisícky fanúšikov, no on zamieril k tomu najmenšiemu. A ani niet divu! Veď hviezdny útočník Ottawy Kyle Turris mal pred sebou veľký medzník v NHL a v publiku nechýbal ten, ktorý je jeho srdcu najmilší. Dvojročný synček Beckett fandil ockovi v jeho 500. súboji v profilige.

27-ročný Kanaďan a jeho "senátori" mali pred sebou súboj s Columbusom. Turrisa čakal za plexisklom pripravený plagát s textom "Gratulujem, tati!" a milovaný synček. Otec bol šťastný, "ťapák" cez plexisklo ho určite poriadne motivoval. No a diváci v hale boli vďační za peknú dojemnú chvíľku.

Fanúšikovia potom videli poriadne divoký zápas, v ktorom padlo až 13 gólov. Práve Kyle Turris v presilovke vyrovnal na 6:6. Týmto výsledkom sa v riadnej 60-minútovke zápas aj skončil. Nasledovalo predĺženie, po ktorom sa však tešili hostia z Columbusu. Rodák z Westminsteru v NHL odohral 500 zápasov, v ktorých zaznamenal 289 bodov (123 + 166).