Krúžok šikovných rúk! Útočník káčerov Etem si schuti zahral na Troubu...

Krúžok šikovných rúk! Útočník káčerov Etem si schuti zahral na Troubu...

WINNIPEG / "Plyn už syčí z trouby ven..." - spieva vo svojom veľkom hite Lucie Bílá. Ktovie, čo syčalo von z obrancu Winnipegu Jacoba Troubu, no radosť to určite nebola... Útočník Anaheimu Emerson Etem si ho totiž vychutnal do špiku kostí!

Dva krásne góly priniesli štyri nočné zápasy NHL a oba oficiálna stránka zámorskej súťaže zaradila do TOP 5 hracieho dňa. Na druhej priečke skončil ten, ktorý dal ruský útočník St. Louis Vladimir Tarasenko - pozrite si ho TU.

Neskutočná štrikovačka!

Na najvyššom stupienku ale tróni presný zásah Emersona Etema z Anaheimu. Ten vyrovnával v závere prvej tretiny na ľade Winnipegu na 1:1 po naozaj nádhernej individuálnej akcii. Puk si prebral ešte vo vlastnej obrannej tretine a neohrozene zamieril do tej súperovej. Tam najprv bleskovou sťahovačkou neskutočne vykúpal Jacoba Troubu, ktorý skončil na kolenách a pokračoval vo svojej "štrikovačke"... Nezastavil ho ani Ben Chiarot, ktorý sa mu vrhol pod korčule. Etem puk ponad neho majstrovsky nadvihol a jeho bekhend skončil v ľavom hornom rohu brány bezmocného Čecha Pavelca! Anaheim napokon vyhral vo Winnipegu 5:2 a celú sériu 1. kola play-off ovládol v pomere 4:0.

Gól_Emerson Etem_Anaheim Zdroj: SITA

Zdroj: noviny.sk/nhl.com

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:35 Noviny TV JOJ
06:25 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
05:50 NOVÉ BÝVANIE
06:40 Fantastické torty
07:30 Fantastické torty
06:20 Extrémna premena II.
08:00 Policajt z L.A.
10:40 Najkrajšie bývanie II.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 Jmenuji se Jerry
07:20 Útěk z polygamie
08:55 Božská Florence