Zatiahnuté
Bratislava
Alfonz
28.1.2023
Slovan doma proti Atlantu s Janusom. Sigalet oddychuje
Zdielať na
Hokej

Slovan doma proti Atlantu s Janusom. Sigalet oddychuje

BRATISLAVA / Hokejový Slovan Bratislava by mal na pondelkový večerný zápas Kontinentálnej hokejovej ligy proti Atlantu Mytišči (19.00 h) nastúpiť bez obrancu Jonathana Sigaleta.

Belasí sa v pondelok spoľahnú na šiestich bekov. Do bránky sa od úvodu postaví Jaroslav Janus a dvojkou by mal byť Miroslav Kopřiva, na súpisku sa tentoraz nezmestil Denis Godla.

V otváracom útoku sa opäť predstaví trojica Miklík, Bližňák, Vondrka. Autor dvoch gólov z nedeľňajšieho zápasu proti Lokomotivu Jaroslavľ, krídelník Miroslav Šatan, si zahrá po boku Andreja Šťastného a Libora Hudáčka v treťom útoku. Na šancu naskočiť do zápasu bude čakať dvojica Richard Mráz, Tomáš Mikúš.

Pre Slovan to bude posledný duel štvorzápasovej série pred vlastnými fanúšikmi. V piatok 13. decembra nastúpia zverenci tréner Rostislava Čadu v Moskve proti CSKA a o dva dni neskôr v Prahe proti HC Lev.

Predpokladaná zostava Slovana na pondelkový domáci zápas s Atlantom Mytišči:
Janus (Kopřiva) - Sersen, Škoula, Mojžíš, V. Mihálik, J. Brejčák, Štajnoch - Miklík, Bližňák, Vondrka - Radivojevič, Ölvecký, Bartovič - Šatan, A. Šťastný, L. Hudáček - Daňo, Matoušek, M. Bakoš - T. Mikúš, R. Mráz

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

sita

Súvisiace články