Zatiahnuté
10°
Bratislava
Romana, Roman
23.2.2024
Stümpel (41) sa vracia do zostavy extraligovej Nitry
Zdielať na

Stümpel (41) sa vracia do zostavy extraligovej Nitry

Zdroj: sita, Stümpel v drese Nitry

NITRA / Slovenský hokejový klub HK Nitra sa na novú sezónu Tipsport extraligy bude pripravovať už len v domácich podmienkach a najbližší zápas odohrá už aj s Jozefom Stümpelom v zostave.

Prvé z trojice posledných prípravných stretnutí si zverenci Antonína Stavjaňu zahrajú vo štvrtok 29. augusta proti Trenčínu. "Liga je tu čoskoro, musím teda odohrať nejaké prípravné zápasy a dostať sa do tempa. Už sa na to celkom teším. Hokej je moja práca, mám ju rád," povedal 41-ročný center Stümpel pre oficiálny web Nitry.

Skúsený stredný útočník sa k tímu pripojil približne pred troma týždňami, zápasovú prax však začne naberať až teraz. "Postupne sa do toho znova dostávam. Do začiatku ligy zostávajú ešte dva týždne, čo je dosť času. Verím, že na súťaž budem dobre pripravený. Vyzerá to tak, že v jednom útoku začnem takisto ako v minulej sezóne s Romanom Tománkom a Mirom Pupákom," dodal majster sveta z roku 2002.

Hokejisti Nitry už počas aktuálneho prípravného obdobia odohrali s Trenčínom prípravný duel, na jeho ľade zvíťazili 3:2.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Súvisiace články