Jasný odkaz pre trénera. Jurčina a Pánik chcú reprezentovať

Jasný odkaz pre trénera. Jurčina a Pánik chcú reprezentovať Zdroj: sita
BRATISLAVA / Trénerovi slovenskej hokejovej reprezentácie Vladimírovi Vůjtkovi sa už pomaly kryštalizuje káder pre májové majstrovstvá sveta vo Švédsku a Fínsku.

Rád by v ňom privítal aj obrancu Milana Jurčinu a útočníka Richard Pánika. Obaja majú ešte povinnosti v kluboch, Jurčina vo fínskom Lukko Rauma, Pánik zasa v Tampe Bay v NHL.

Reálnejšie vyzerá príchod Milana Jurčinu. "Vo fínskej lige hráme ešte o bronz. V pondelok som sa bavil s generálnym manažérom reprezentácie Ottom Sýkorom, 23. apríla by som sa mal pripojiť k mužstvu, aby som stihol turnaj v Bratislave. To už by mal byť voľný aj Dominik Graňák. Verím, že sa stretneme v tíme," povedal pre utorňajšie vydanie denníka Pravda Milan Jurčina.

V prípade Richarda Pánika si bude musieť reprezentačný kouč ešte počkať na ďalší vývoj v zámorí. Uvoľnenie slovenského útočníka závisí od viacerých aspektov. "Ak Tampa nepostúpi do play-off, tak všetkých mladých pošlú na farmu. Potom by už záležalo len na tom, kedy vypadneme a či stihnem šampionát. Keby mal tréner o mňa záujem, veľmi rád by som reprezentoval," uviedol pre Pravdu Pánik.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

Zdroj: sita

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD
22:30 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
23:00 12 kôl
20:10 James Bond: Casino Royale
23:10 Zdrojový kód
01:10 Bohatá zima s JOJkou
22:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Tajomstvá a lži II.
21:50 Jahôdka a jej kamaráti III.
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu!
20:15 Pán Šanghaje
22:15 Já a ty
23:45 Intimní past