Jasný odkaz pre trénera. Jurčina a Pánik chcú reprezentovať

Jasný odkaz pre trénera. Jurčina a Pánik chcú reprezentovať Zdroj: sita
BRATISLAVA / Trénerovi slovenskej hokejovej reprezentácie Vladimírovi Vůjtkovi sa už pomaly kryštalizuje káder pre májové majstrovstvá sveta vo Švédsku a Fínsku.

Rád by v ňom privítal aj obrancu Milana Jurčinu a útočníka Richard Pánika. Obaja majú ešte povinnosti v kluboch, Jurčina vo fínskom Lukko Rauma, Pánik zasa v Tampe Bay v NHL.

Reálnejšie vyzerá príchod Milana Jurčinu. "Vo fínskej lige hráme ešte o bronz. V pondelok som sa bavil s generálnym manažérom reprezentácie Ottom Sýkorom, 23. apríla by som sa mal pripojiť k mužstvu, aby som stihol turnaj v Bratislave. To už by mal byť voľný aj Dominik Graňák. Verím, že sa stretneme v tíme," povedal pre utorňajšie vydanie denníka Pravda Milan Jurčina.

V prípade Richarda Pánika si bude musieť reprezentačný kouč ešte počkať na ďalší vývoj v zámorí. Uvoľnenie slovenského útočníka závisí od viacerých aspektov. "Ak Tampa nepostúpi do play-off, tak všetkých mladých pošlú na farmu. Potom by už záležalo len na tom, kedy vypadneme a či stihnem šampionát. Keby mal tréner o mňa záujem, veľmi rád by som reprezentoval," uviedol pre Pravdu Pánik.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

Zdroj: sita

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:30 TIPOS INFO
19:40 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli VII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
18:40 Děda nebo trenér
20:15 Všechno, co si přeje
21:55 Ďáblův houslista