Jasný odkaz pre trénera. Jurčina a Pánik chcú reprezentovať

Jasný odkaz pre trénera. Jurčina a Pánik chcú reprezentovať Zdroj: sita
BRATISLAVA / Trénerovi slovenskej hokejovej reprezentácie Vladimírovi Vůjtkovi sa už pomaly kryštalizuje káder pre májové majstrovstvá sveta vo Švédsku a Fínsku.

Rád by v ňom privítal aj obrancu Milana Jurčinu a útočníka Richard Pánika. Obaja majú ešte povinnosti v kluboch, Jurčina vo fínskom Lukko Rauma, Pánik zasa v Tampe Bay v NHL.

Reálnejšie vyzerá príchod Milana Jurčinu. "Vo fínskej lige hráme ešte o bronz. V pondelok som sa bavil s generálnym manažérom reprezentácie Ottom Sýkorom, 23. apríla by som sa mal pripojiť k mužstvu, aby som stihol turnaj v Bratislave. To už by mal byť voľný aj Dominik Graňák. Verím, že sa stretneme v tíme," povedal pre utorňajšie vydanie denníka Pravda Milan Jurčina.

V prípade Richarda Pánika si bude musieť reprezentačný kouč ešte počkať na ďalší vývoj v zámorí. Uvoľnenie slovenského útočníka závisí od viacerých aspektov. "Ak Tampa nepostúpi do play-off, tak všetkých mladých pošlú na farmu. Potom by už záležalo len na tom, kedy vypadneme a či stihnem šampionát. Keby mal tréner o mňa záujem, veľmi rád by som reprezentoval," uviedol pre Pravdu Pánik.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

Zdroj: sita

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:55 Prvé oddelenie II.
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Súdna sieň
05:35 Profesionáli
06:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja - CELEBRITNÁ VÝZVA
07:45 Panelák
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy II.
06:20 Cizinka s mou tváří
08:05 Tygří oči
09:45 Je prostě báječná