Bibiána
2.12.2022
Rodman povedie basketbalový tím striptérok "hore bez"
Zdielať na

Rodman povedie basketbalový tím striptérok "hore bez"

Zdroj: sita - extravagantný Dennis Rodman

Jeden z najvýstrednejších basketbalistov svetovej histórie Dennis Rodman ani po konci úspešnej kariéry nezostáva nič dlžný svojej povesti.

50-ročný potetovaný excentrik začal pracovať ako tréner a skaut v ženskom tíme "hore bez", ktorý reprezentuje vychytený newyorský striptérsky klub Headquarters Gentlemen’s Club.

"Som zákazník tohto podniku už vyše tridsať rokov. Nepoznám veľa mužov, ktorým by sa nepáčilo pobehovanie dobre vyzerajúcich žien hore-dole po palubovke," argumentuje člen Siene slávy NBA Rodman. Čoskoro sa začne nábor adeptiek do jeho basketbalového družstva, má ísť o exotické tanečnice s výškou minimálne 178 cm.

Bývalý skvelý krídelník Dennis Keith Rodman patril v 90. rokoch k najlepšie brániacim hráčom v NBA, ktorú v tímoch Detroit Pistons (2x) a Chicago Bulls (3x) vyhral dovedna päťkrát. Omnoho známejší ako pod košmi bol však mimo palubovky, kde ho sprevádzali početné škandály v nočných kluboch či opletačky s políciou. Vo svojom bujarom súkromnom živote prežil románik so speváčkou Madonnou, preslávil sa tiež viacerými "expresnými" manželstvami, okrem iného aj s herečkou Carmen Electrou. Po skončení kariéry neprekvapujúco bojoval okrem iného s drogami a alkoholom. Vyskúšal si wrestling či kuriózne fínske majstrovstvá sveta v prenášaní manželiek. Na sklonku kariéry hral basketbal vo Fínsku i Veľkej Británii. Dvakrát sa stal najlepším obrancom NBA a sedemkrát ovládol štatistiku najlepšie doskakujúcich hráčov v tejto súťaži. "Päťdesiat percent života v NBA je sex. Zvyšných päťdesiat sú peniaze," tvrdil v jednom zo svojich mnohých bonmotov rodák z Trentonu v New Jersey.

Súvisiace články