29.4.2024
Futsalisti oranjes s lekciou od Slovákov

Zdroj: noviny.sk - radosť futsalistov Slovenska

Holandsko - SR 0:4 v druhom prípravnom zápase v Sittarde

Slovenskí futsalisti po pondelkovej remíze v utorok vyhrali v druhom prípravnom zápase v Sittarde s domácim Holandskom 4:0 (1:0). Slováci viedli od 10. minúty, keď sa presadil Kyjovský. V ďalšom priebehu mali optickú prevahu domáci, no nedokázali sa strelecky presadiť. Naopak, v 30. minúte sa presadil Fehérvári a po ňom dali ďalšie dva góly Rejžek a Haľko.

Zverencom trénera Richarda Bača slúžil dvojzápas s "oranjes" ako príprava na hlavné kolo kvalifikácie ME 2012 (24.-27. februára v Targu Mures). Slováci ešte odohrajú dva súboje so Slovinskom, ktoré sú na programe 21. januára v Trnave a o deň neskôr v Malackách.

2. prípravný zápas - sumár:

Holandsko - SR 0:4 (0:1)
Góly: 10. Kyjovský, 30. Fehérvári, 36. Rejžek, 40. Haľko. ŽK: El Adel, Hulshort - Kozár, 500 divákov.

Zostava SR: Gašparovič - Brunovský, Rejžek, Mikita, Haľko - Rick, Kyjovský, Kozár, Fehérvári, (Repa - Rafaj, Kuhajdík, Várady)