14°
Žigmund
2.5.2024
Solecki to osolil! Torpédo do vinkla na turnaji "V4"! Ešteže to nespravil našim!

TYCHY / Turnaj štyroch krajín, respektíve povedané geopoliticky turnaj krajín V4-rky v Poľsku, priniesol viacero pekných gólov. Zopár z nich dali aj Slováci, ktorí prekvapujúco zdolali v derby Čechov 3:0, no ten najkrajší "fukol" Poliak Dominik Solecki.

Ten to maďarským futsalistom pekne osolil. No nebol v tom sám, pomohli mu aj spoluhráči. Po nerozhodnom polčase 1:1 to Poliaci po prestávke pekne roztočili a ten druhý vyhrali jasne 5:1!

Zo šatne vyletel ako nový...

"Solecki střela i kapitalna bramka!" - to kričal poľský komentátor po naozaj nádhernom pokuse Dominika Seleckeho. Ten napriahol v zápase proti Maďarom približne s 13-tich metrov a loptu trafil naozaj fantasticky! Jeho prudké torpédo skončilo priamo v ľavej šibenici súperovej brány! Po necelej minútke druhého polčasu svojou bombou naklonil misky váh na stranu Poliakov, ktorí napokon pridali ešte štyri zásahy a zvíťazili s Maďarmi 6:2. Naši okrem víťazstva nad Českom 3:0 prehrali s Maďarskom 1:3 a remizovali s Poľskom 1:1.