13°
28.3.2024
Poskladal ich ako domino! Futsalová óda na sťahovačky a - gól pätičkou!

CARLOS BARBOSA / Nezostávalo im nič iné. Len na seba hľadeli ako teľce na nové vráta... Futsalisti brazílskeho prvoligistu - tímu Carlos Barbosa sa totiž stali obeťou famóznej loptovej techniky a prehľadu v podaní súpera...

Klub Carlos Barbosa viedol na vlastnej palubovke s tímom Intelli Orlandia 2:1, no zápas napokon prehral 2:3. Jeho sebavedomím tvrdo otriasla parádna akcia hosťujúceho Cabreuvu, ktorá sa zrodila tri minúty pred prestávkou.

Dobrá sťahovačka nie je zlá...

Futsalista Intelli sa vtedy odvážne vydal smerom k domácej bráne a súperov si poukladal na palubovku ako domino... Dve sťahovačky po sebe mu domáci zožrali aj s chlpmi a skončili v bezmocných pozíciách na zadku! Na ňom sa ocitol aj tretí do partie, ktorý sa snažil hasiť situáciu vkĺzačkou. Cabreuovej prihrávke na Douglasa už ale nezabránil a ten zatĺkol do rakvy tímu Carlos Barbosa parádny gólový klinec! Pätičkou - otočený chrbtom k bráne - totiž trafil presne k žrdi!