Futbalová hviezda Neymar čelí podozreniu zo sexuálneho napadnutia

02.06.2019 12:01 Noviny.sk Šport Futbal

Futbalová hviezda Neymar čelí podozreniu zo sexuálneho napadnutia

Archívna reportáž
embed kód
PARÍŽ / Brazílska futbalová hviezda Neymar čelí podozreniu zo znásilnenia ženy v Paríži. Zoznámiť sa s ňou mal na sociálnej sieti. Jeho manažment obvinenia ženy ale odmieta. K incidentu sa vyjadril aj Neymarov otec.

Podľa polície São Paulo žena, ktorá mala byť obeťou sexuálneho napadnutia, tvrdí, že sa celý incident odohral v hoteli v metropole Francúzska. Neymar teraz totiž hrá za tím  Paris St-Germain (PSG). Žena z Brazílie, s ktorou sa mal zoznámiť cez Instagram, vzniesla obvinenie na polícií v São Paulo. Informovalo o tom BBC. 

Podľa policajnej správy sa dohodli na stretnutí. Neymar mal dokonca zaplatil žene letenku do Paríža a rezervovať hotel. Ona však vo výpovedi uviedla, že Neymar za ňou prišiel zjavne opitý, po krátkom rozhovore začal byť agresívny a násilím ju donútil k pohlavnému styku. 

Podľa informácií polície sa žena vrátila o dva dni po útoku naspäť do Brazílie. Incident údajne nechcela oznámiť francúzskym úradom, pretože utrpela emocionálny šok a mala v cudzej krajine strach. 

K prípadu sa vyjadril pre brazílsku televíziu TV Band aj jeho otec Neymar dos Santos. "Ak má verejnosť pochybnosti a pravda sa neodhalí včas, nakopí sa to ako snehová guľa. Ak budeme musieť zverejniť komunikáciu medzi Neymarom a tou osobou, spravíme to." 

Manažment futbalistu sa k podozreniu voči Neymarovi vyjadril tiež: "Absolútne odmietame tieto nepravdivé tvrdenia a predovšetkým odhalenia v médiách ohľadom tejto negatívnej situácie."

Známy španielsky futbalista Reyes mal tragickú dopravnú nehodu: 

Zdroj: noviny.sk/BBC

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:25 DIVOKÉ KONE II.
07:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10 Panelák
05:00 Profesionáli III.
05:40 TIPOS INFO
05:45 NAŠI II.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:05 O myšce a medvědovi
07:35 Vrtěti ženou
09:20 Den na zkoušku