Futbalová hviezda Neymar čelí podozreniu zo sexuálneho napadnutia

02.06.2019 12:01 Noviny.sk Šport Futbal

Futbalová hviezda Neymar čelí podozreniu zo sexuálneho napadnutia

Archívna reportáž
embed kód
PARÍŽ / Brazílska futbalová hviezda Neymar čelí podozreniu zo znásilnenia ženy v Paríži. Zoznámiť sa s ňou mal na sociálnej sieti. Jeho manažment obvinenia ženy ale odmieta. K incidentu sa vyjadril aj Neymarov otec.

Podľa polície São Paulo žena, ktorá mala byť obeťou sexuálneho napadnutia, tvrdí, že sa celý incident odohral v hoteli v metropole Francúzska. Neymar teraz totiž hrá za tím  Paris St-Germain (PSG). Žena z Brazílie, s ktorou sa mal zoznámiť cez Instagram, vzniesla obvinenie na polícií v São Paulo. Informovalo o tom BBC. 

Podľa policajnej správy sa dohodli na stretnutí. Neymar mal dokonca zaplatil žene letenku do Paríža a rezervovať hotel. Ona však vo výpovedi uviedla, že Neymar za ňou prišiel zjavne opitý, po krátkom rozhovore začal byť agresívny a násilím ju donútil k pohlavnému styku. 

Podľa informácií polície sa žena vrátila o dva dni po útoku naspäť do Brazílie. Incident údajne nechcela oznámiť francúzskym úradom, pretože utrpela emocionálny šok a mala v cudzej krajine strach. 

K prípadu sa vyjadril pre brazílsku televíziu TV Band aj jeho otec Neymar dos Santos. "Ak má verejnosť pochybnosti a pravda sa neodhalí včas, nakopí sa to ako snehová guľa. Ak budeme musieť zverejniť komunikáciu medzi Neymarom a tou osobou, spravíme to." 

Manažment futbalistu sa k podozreniu voči Neymarovi vyjadril tiež: "Absolútne odmietame tieto nepravdivé tvrdenia a predovšetkým odhalenia v médiách ohľadom tejto negatívnej situácie."

Známy španielsky futbalista Reyes mal tragickú dopravnú nehodu: 

Zdroj: noviny.sk/BBC

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
18:45 DVOJIČKY
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 A-Team: Posledná misia
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
20:55 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
19:15 Pat a Mat
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
18:25 Z ulice na green
20:15 Escobar
22:25 Dcera čarodějky: Hadí dar