Slovensko sa v kvalifikácii Majstrovstiev Európy vo futbale 2020 postaví aj proti Chorvátsku

Slovensko sa v kvalifikácii Majstrovstiev Európy vo futbale 2020 postaví aj proti Chorvátsku Zdroj: DãRÇÕ/ilustračné
DUBLIN / Slovenská futbalová reprezentácia sa v E-skupine kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2020 stretne s Chorvátskom, Walesom, Maďarskom a Azerbajdžanom. Rozhodol o tom nedeľňajší žreb v írskom Dubline.

Zloženie skupín v kvalifikácii o postup na futbalové majstrovstvá Európy v roku 2020:

A-skupina: Anglicko, Česko, Bulharsko, Čierna Hora, Kosovo,
B-skupina: Portugalsko, Ukrajina, Srbsko, Litva, Luxembursko
C-skupina: Holandsko, Nemecko, Severné Írsko, Estónsko, Bielorusko
D-skupina: Švajčiarsko, Dánsko, Írsko, Gruzínsko, Gibraltár
E-skupina: Chorvátsko, Wales, SLOVENSKO, Maďarsko, Azerbajdžan
F-skupina: Španielsko, Švédsko, Nórsko, Rumunsko, Faerské ostrovy, Malta
G-skupina: Poľsko, Rakúsko, Izrael, Slovinsko, Macedónsko, Lotyšsko
H-skupina: Francúzsko, Island, Turecko, Albánsko, Moldavsko, Andorra
I-skupina: Belgicko, Rusko, Škótsko, Cyprus, Kazachstan, San Maríno
J-skupina: Taliansko, Bosna a Hercegovina, Fínsko, Grécko, Arménsko, Lichtenštajnsko

Termíny kvalifikačných zápasov:
1. hrací deň: 21. - 23. marca 2019
2. hrací deň: 24. - 26. marca 2019
3. hrací deň: 7. - 8. júna 2019
4. hrací deň: 10. - 11. júna 2019
5. hrací deň: 5. - 7. septembra 2019
6. hrací deň: 8. - 10. septembra 2019
7. hrací deň: 10. - 12. októbra 2019
8. hrací deň: 13. - 15. októbra 2019
9. hrací deň: 14. - 16. novembra 2019
10. hrací deň: 17. - 19. novembra 2019

Nasadenie do výkonnostných košov pred žrebom kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2020 vo futbale:
1. kôš: Švajčiarsko, Portugalsko, Holandsko, Anglicko, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Chorvátsko, Poľsko
2. kôš: Nemecko, Island, Bosna a Hercegovina, Ukrajina, Dánsko, Švédsko, Rusko, Rakúsko, Wales, Česko
3. kôš: Slovensko, Turecko, Írsko, Severné Írsko, Škótsko, Nórsko, Srbsko, Fínsko, Bulharsko, Izrael
4. kôš: Maďarsko, Rumunsko, Grécko, Albánsko, Čierna Hora, Cyprus, Estónsko, Slovinsko, Litva, Gruzínsko
5. kôš: Macedónsko, Kosovo, Bielorusko, Luxembursko, Arménsko, Azerbajdžan, Kazachstan, Moldavsko, Gibraltár, Faerské ostrovy
6. kôš: Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Andorra, Malta, San Maríno

Zdroj: noviny.sk, SITA

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:50 Manželský sľub
16:10 To bude boj!
18:20 MILÁČIKOVO
13:35 Najkrajšie bývanie III.
14:45 Valentínska výhra
15:20 PO ŠKOLE
13:55 REŠTART
15:10 Tajomstvá a lži II.
16:05 Tajomstvá a lži II.
13:45 Policajná hliadka
14:10 Robošváb
14:35 Sherm a jeho mikróby
13:20 O myšce a medvědovi
14:50 Bobule
16:35 Café Society