Florentino Pérez: S Ronaldom sa chcem pozhovárať osobne

Florentino Pérez: S Ronaldom sa chcem pozhovárať osobne

Archívna reportáž
embed kód
MADRID / Staronový prezident španielskeho futbalového klubu Real Madrid Florentino Pérez ešte nemal možnosť rozprávať sa s najväčšou hviezdou tímu Cristianom Ronaldom o jeho údajnom odchode pre problémy s daňovými úradmi.

"Celá záležitosť je veľmi zvláštna, pretože Cristiano Ronaldo je skvelý futbalista aj človek. Preto sa s ním chcem pozhovárať osobne, keď sa vráti k tímu, aby som zistil, ako sa veci majú," povedal Pérez pre rozhlasovú stanicu Onda Cero len pár hodín po úspechu vo voľbách, v ktorých nemal protikandidáta. V pozícii prezidenta ho čaká piate štvorročné obdobie.

Viaceré portugalské médiá v piatok referovali, že ofenzívny klenot "bieleho baletu" má ambíciu opustiť Španielsko po tom, ako ho obvinili z daňových únikov. Španielske štátne zastupiteľstvo minulý týždeň oznámilo, že podozrieva Cristiana Ronalda zo skrátenia daní vo výške 14,7 milióna eur. Hráč poprel oprávnenosť takýchto tvrdení a Real v stanovisku vyhlásil, že verí v jeho nevinu. Sudca teraz rozhodne, či sa záležitosť dostane pred senát.

"S Cristianom Ronaldom som sa ešte nespojil. O jeho údajnom postoji som sa dozvedel iba z médií. Čakám, že im on sám povie, čo sa stalo. Viem iba toľko, že cíti krivdu zo strany médií. Pokiaľ siahajú moje vedomosti, Cristiano si vždy plnil svoje finančné povinnosti. Myslím si, že ide iba o nedorozumenie ktoré sa rýchlo vysvetlí," dodal Pérez.

Zdroj: noviny.sk/SITA

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Rýchla rota Chipa a Dala
08:50 Levia stráž II.
06:55 Panelák
07:40 Panelák
08:35 Amerika má talent XII.
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:30 Arthur Newman
07:10 Dobrou noc a hodně štěstí
08:55 Hrdinové ohně